Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
власність на землю   земельна реформа   приватизація землі

Націоналізація землі врятує українців від знищення!!!


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Історія людства – це історія воєн за землю та форми володіння нею. Чому попередні коліна нашого народу землю захищали, а ми її продаємо? Якою має бути власність на землю: приватною чи державною?
Автор запрошуєдо роздумів та обговорення


Націоналізація землі врятує українців від знищення!!!
Історія людства – це історія воєн за землю та форми володіння нею. І не тільки у людей а і в тваринному світі йде постійна боротьба за територію для існування виду.

З ліквідацією соціалізму в Україні почалися процеси приватизації. Нам казали, що ми будемо володіти підприємствами, роздали ваучери. А що вийшло? Підприємства забрали, робітників вигнали, виробництво стоїть, заробляти гроші для існування нема де, люди розбігаються з України в пошуках роботи.

Землю теж роздали, розвалили сільські підприємства. Зараз чекають початку продажу сільгоспземлі (інша вже продається), щоб нажитись з продажу паїв. Підіть у місто та спитайте у колишніх робітників приватизованих підприємств, чи дуже вони розбагатіли, продавши своє підприємство?

Чому попередні коліна нашого народу землю захищали, а ми її продаємо? Ми кращі за них, або розумніші? В історії з появою приватної власності на землю люди ставали зайвими на своїй землі та йшли по світу у пошуках її для себе. Це приклад Давньої Греції, Давнього Риму, Англії, Франції... Але зараз вільних земель немає. Для нас існує інший історичний приклад. З п'яти континентів на трьох (Америки та Австралія) за останні 300 років повністю зникли корінні народи, у яких за горілку, брязкальця, мустангів забрали землю. Оце приклад для нас, jце наше Майбутнє!

Іноземні інвестори, що раніше вважались колонізаторами, мають за мету продавати нам свої товари, а ми вже зараз авансом розраховуємось землею, бо більше немає чим. Українці їм не потрібні, навіть як раби, бо все зробить техніка без участі людини. Будьякі прибульці, навіть інопланетяни, хочуть тільки одного – землі, а покращення життя аборигенів їх не цікавить, як не цікавить їхнє життя взагалі.

Приватна власність на землю – страшна річ. Зараз ми цього не розуміємо, а коли зрозуміємо – буде запізно. Вже зараз бачимо, як нас не пускають до морів, озер та рік, йдемо по місту, обминаючи паркани, де вони раніше не стояли. Та немає різниці для приватної власності на берег моря і на землю під вашим багатоповерховим будинком, дитячим майданчиком, школою. Прийде час і власник землі запропонує вам забиратись з його землі разом з квартирою на шостому поверсі. І демократія не захистить, бо демократія – це влада власників землі. Немає землі – немає влади. Уявіть саме себе Власником всієї землі в області. По Вашій землі ходять якісь зайві, не потрібні Вам люди. Ви проганяєте їх! А як ми продамо землю, то йти нам можна буде тільки у небуття. При вступі в будь який союз право придбання землі буде у кожного громадянина союзу, а грошей у них вистачить. Україна залишиться без землі.

Згідно ст. 13 Конституції України "земля...є о'єктом власності Українського народу". Зважаючи на це, я звернувся до Президента України, як гаранта виконання Конституції, припинити розпродаж землі та ліквідувати приватну власність на землю. Отримав відповідь з Міністерства аграрної політики N37-91-16/25122 від 29.12.2012, де мене повідомляли, що згідно ст.14 Конституції існує право приватної власності на землю. Таким чином в одному документі мають місце дві взаємовиключні статті: ст. 13 встановлює державну, а ст. 14 -приватну власність на землю. Державотворці вибирають статтю, яка вигідніша – про приватну власність. Жодна з існуючих політичних партій не виступає за державну власність на землю, бо вони створені за гроші і заради грошей, хоча ліві партії мають виступати за суспільну власність, а праві за виключно приватну власність на все і на землю також. Перепродаж землі дасть великі гроші, від яких вони не хочуть відмовитись. Але землю продають не тільки "вони", а й кожен мешканець України, відповідальний за землю, бо нащадки, що залишаться без землі, будуть клясти кожного, великого і малого. Сказано: "З землі вийдеш -у землю підеш". Як землі у народу не буде – не буде й народу, не буде наших нащадків, які мали б нас пам'ятати та нести в віках нашу душу. Кожен має зрозуміти свою персональну відповідальність за всю землю України. Яку статтю вибереш ти, мій співвітчизник? Землю державі, народу, або розтягти її по шматочкам, та врешті-решт позбутися, землі, країни, народу.

За Указом Президента зараз діє Конституційна Асамблея з метою підготовки змін до Конституції України. Я направив лист до Конституційної Асамблеї з пропозицією виключити ст.14 Конституції України, з пропозицією про націоналізацію землі з заміною існуючих прав приватної власності на права оренди, спадкової оренди, з можливістю банківської застави та продажу прав оренди.

Лист- відповідь N3-КА/964 від 19.12.2013 повідомив, що "Також внесено пропозицію щодо доцільності зміщення акценту у згаданій частині статті 13 Конституції України із захисту форм власності на захист усіх суб'єктів права власності" Тобто Конституційна Асамблея підтримає приватну власність на землю, та змінить відповідно ст. 13 Конституції України.

Я ставлю питання власності на землю: приватна або державна?

У випадку приватної власності близькі до влади особи придбають землю у власність (і цей процес вже розпочався), а потім перепродадуть за значно більші гроші іноземним власникам Дарма, що за законом іноземці не мають права власності на українську землю – буде потреба закон змінять. Україна з країни обернеться в зону американських, китайських, ізраїльських, або російських інтересів, а свої інтереси вони захищати вміють, літаками, танками та банками.

Контроль за українською землею ми вже зараз віддали американським супутникам -шпигунам, бо саме з допомогою їх присвоюються кадастрові номери та визначаються кордони земельних ділянок.

Від продажу землі власники паїв майже нічого не отримають, бо захищати їх права власності будуть саме ті представники влади, які і бажають загарбати їх землю. Досить ввести великий податок на землю і пайовики будуть цілувати руки тим, хто придбає їхній пай.

У випадку державної власності на землю близькі до влади люди також скуплять у пайовиків права оренди та права здачі в оренду землі, навіть будуть здавати в оренду іноземцям, але земля все одно буде власністтю народу. В цьому випадку можна вступати в будь-який союз -земля все одно буде належати Українському народу, хоча пропозицій по в ступу в союз значно поменшає.

Демократія – це влада власників землі або грошей. Якщо власність на землю буде державною, то тільки влада та Закон будуть мати вплив на користування землею. Тобто, щоб мати вплив на користування землею, треба бути при владі. Владу будуть обирати громадяни України і тому Україна стане не демократичним, а громадянським суспільством, де влада буде і доля землі залежатиме від кожного громадянина.

Зараз більшість політичних дій спрямовані на відволікання громадськості від земельних питань і одночасно ведеться боротьба за владу, яка дає можливість добре збагатитись на перепродажу землі – останнього надбання нашого народу. Настала необхідність включити в політичні процеси рух за націоналізацію землі, необхідно підтримувати політиків, що йдуть за націоналізацію землі або примусити політиків займатись цим питанням на майбутніх виборах.

Кожна існуюча нація сформувалась на суспільній землі. І українська нація сформувалась на землі, що належала Січі, а користувались нею козаки виключно на правах оренди. Козак Запорізької Січі мав бути православним і не бути власником землі. Воювали козаки Хмельницького проти приватної власності на землю, яку несла польська шляхта, обертаючи вільних козаків у хлопів на їхній "приватизованій" землі.

Із всього сказаного витікає один висновок:

Для збереження землі потрібно від неї відмовитись!

З повагою Кідяєв Володимир Анатолійович kidjaev@ukr.net

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua