Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Беркут   домовленість   Кличко   братва   Палатний   демонстрація конфлікту   окозамилювання

Революція по домовленості: Кличко інсценує конфлікт з "Беркутом"


-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
9

Шикарне відео, розміщене на "Ютубі", де Клички разом з Палатним тихенько домовляються з "Беркутом", що "ми трошки поштовхаємось для показухи, а потім розійдемось", вже набрало понад дві сотні тисяч переглядів.

Революція по домовленості: Кличко інсценує конфлікт з ''Беркутом''
Символічно, що відзняли цей показушний "договорняк" представники німецького телеканалу Німеччини, яка вважається основним лобістом боксера, що має посвідку на проживання в цій країні.

Перегляд відео яскраво свідчить про те, що уся Європа введена в оману Кличком, який інсценував нібито конфлікт з "Беркутом". Як наслідок, усі заяви і виступи європолітиків ґрунтуються на тій же інсинуації та їй подібних, де нібито бійки з Беркутом – продуманий наперед піар-хід.

На відео видно, як Палатний у кращих традиціях жанру 90х, у стилі бандитської "мурки" розкидає дешеві "понти" та домовляється з "мєнтами" за "братву". Але вражає не це, а цинізм. З одного боку Кличко закликає всіх йти на барикади та повалювати владу, навіть розучивши речівку "Героям Слава!", а з іншого – відкрито розповідає, що ми "тихенько поштовхаємся" для камер, а потім розійдемось.

Пане Віталіє! Ви вже визначтеся, будь-ласка. Якщо для вас Майдан є елементом дешевої показухи, як і "Героям Слава!", то відкрито заявіть про це! Бо з одного боку ви претендуєте на статус "лідера революції", яку роблять націоналісти, а з іншого в ефірі "Інтеру" ви розповідаєте, що націоналізм – це не ваше! А що ж ваше? Фірташ, від якого ви якось невпевнено відхрещуєтусь?! Який через вас вже в черговий раз хоче тихенько приватизувати Майдан та зняти з нього чергові "сливки"?!

І якщо націоналізм – це не ваше, то на що ви взагалі розраховуєте в 2015 році. На яку електоральну підтримку? Може Донбасу? Тоді ваше місце не на Майдані, а на мітингу в Маріїнському парку!!!

Альона Кринична, "Политическая Украина"

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua