Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
євромайдан   медведчук   мирна акція   громадське телебачення   беркут

Провокації на Євромайдані

alfa | 1.12.2013 09:39

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Люди без честі і совісті, які за гроші будуть чинити сьогодні провокації мають бути покарані.

За останній тиждень іде багато розмов, особливо в кримінальному середовищі про невідомих, що роздають гроші за окремі дії проти учасників Євромайдану. Так втирання в довіру і збір інформації про актив Євромайдану оцінюється до 200 грн за зміну роботи. До 1000 грн оцінюється робота по розгортанню провокацій. Очевидно ця робота полягає в киданні каміння та інших предметів в беркут під час мирних акцій, з метою провокування кривавих конфліктів. Ці розмови підтверджуються і свідченнями запрошених до студії Громадського ТВ, які стверджували, що особисто спілкувались з цими невідомими і навіть намагалися завербуватись у їх штат для перевірки намірів. Хто наймає і з якою метою невідомо. Можливо влада таким чином поповнює ряди ті тушок, але більш правдоподібна версія про "український вибір" Медведчука, якому вигідні ці провокації, який має сьогодні велику підтримку з москви, і відповідно великі фінансові можливості. Та річ не про те. Схоже в ніч на 30 листопада, таке брутальне побиття мирних учасників майдану кримським беркутом було спровоковане саме діями тих найманців. Не виключено що сьогодні вони знову будуть відробляти свої гроші. Це може призвести до страшних наслідків.

Тож люди будьте пильні. Фотографуйте людей які кидають у беркут або у вікна якісь предмети, тощо. Затримуйте їх, встановлюйте їх особи, повідомляйте кореспондентам і охороні майдану, передавайте міліції.

Слава Україні!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua