Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Яка користь від майдану -2013...

| 30.11.2013 12:21

-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
8

Перед тим, як ставити сво обурені "мінусики" раджу ще раз перечитати реалістичне до гротескності зображення фактів зі студентського майдану, яке представлене в передруці пана Никити від 29.11.2013 13:29. З нього чітко випливало чим це все закінчиться, адже рушниця на стіні в виставі рано чи пізно мала вистрілити.

Але я хочу почати не розгону майдану, а з шоу Шустера, де емоцій було більше ніж на майдані.

Серед звичних для цього шоу учасників, як то лідерів опозиці, регіоналів Олійника з Бондаренко, представника уряду віцепремєра Вілкула, а також "позафракційного" Петра Порошенка, цього разу були і цікаві люди, а саме пан посол з Польщі і якась дуже досвідчена в справах України і РФ (саме так представив Шустер) журналістка з Іспанії. От на їх участі в програмі я хотів би зупинитися більш докладно.

Але спочатку два слова про промови "лідерів". Переказувати їх, як завжди емоційніи і на грані істерики виступи сенсу нема жодного, бо всім давно вже відома їх риторика – ганба, зрада, вибори, геть, дайош і, вибачайте, шановна публіка, але у нас діла і справи, ми йдемо до народу на майдан. І пішли... (Забігаючи вперед додам, може якби справді пішли до тих дітей на майдані, то може їх беркутівці розіганяли би більш делікатно. Не пішли, як завжди теж збрехали.)

Але повернімося назад до шоу. Головною тезою пана Петра Порошенка була не економіка, а те, що у цієї молоді на майдані ніби "вкрали європейське майбутнє", вкрали безвізовий режим, вкрали членство в ЄС і тд. І все було так препіднесено, що от я, мовляв, писав як міністр ці документи, ось він безвізовий режим вже для молдаван і грузинів і от ця моя рука писала...І тут до студі прийшла пані міністр юстиці Лукаш, яка остудила і опустила руку пана Петра заявивши, що в угоді про цю нашу Асоціацію ані словечком не йдеться про студентську мрію вільно подорожувати Європою, про безвізовий режим! І, о лихо, пан посол Польщі це однозначно підтвердив!.Він сказав, що цей безвізовий режим має бути предметом окремих переговорів.

Тоді виникає питання, то який же Абрам напєл студентам про цю їх втрачену рожеву мрію? І пан Петро Порошенко вже не мав що сказати.

Але осиковий кіл в демагогію апазиційної риторики несподівано вбила ця іспанська журналістка, яка в ході дискусії теж обурювалася непідписанням Президентом України угоди про асоціацію, коли в кінці передачі взяла і нічтоже сумяшеся визнала рацію, що підписання цієї Угоди про асоціацію і справді є можливим після тристоронніх переговорів України, ЄС і РФ.

Зал, Шустер, Петро Порошенко були в шоці. Фінал вийшов зовсім не той.

І вже остаточною крапкою, після істеричних зойків афганського "укранця" Мустафи зі звичною тирадою, що тепер "Йому" вже точно ніхто руки не подасть і що "Він" тепер ізгой в Європі прозвучала інформація, що Меркель запросила Януковича вдвідати з візитом ФРН.

Далі йде фінальна сцена, як у гоголівському "Ревізорі".

Ну і в якості P.S.

Майдан розігнано...Якщо Ви ще раз перечитаєте пердрук пана Нікіти, про який я згадував у преамбулі, то інакшого кінця цей майдан і не міг мати. Рушниця вистрілила. Про це написав в статті автор (дозволю собі на розлогу цитату), який дає ніби рецепт чи пораду владі:

"Т.е. лучший способ пришибить протест – задавить всех одним махом ночью, чтобы утром налипающей на основное ядро массовке не было куда приходить.

Понимают ли это студенты-романтики с горящими глазами? Как минимум, половина понимает (тоже из личного общения при жевании и эпизодическом обогреве). Но честно стараются не показать, что боятся. Из этих, шатающихся к утру, по жизни явно будет толк. Вполне возможно, это главная польза от Майдана."


Тобто фінал був очевидним для всіх. Я не думаю, що "лідери опозиці" цього теж не розуміли, то чому довели до розгону? Чому не були зі студентами, як обіцяли? От де правдива зрада!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua