Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ігор Гузь   Степан Івахів   Волинь   вибори

Мільйонер -тушка Степан Івахів пролітає поза парламентом?

Марина Котко | 29.10.2012 10:45

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

За даними екзит-пула та попереднього підрахунку голосів, на 221 окрузі у Волинській області олігарх Степан Івахів, який витратив щонайменше 8 мільйонів доларів на свою виборчу кампанію, програє вибори опозиціонеру від ОО "Батьківщина" Ігорю Гузю.

Мільйонер -тушка Степан Івахів пролітає поза парламентом?
За даними екзит-пула та попереднього підрахунку голосів, на 221 окрузі у Волинській області олігарх Степан Івахів, який витратив щонайменше 8 мільйонів доларів на свою виборчу кампанію, програє вибори опозиціонеру від ОО "Батьківщина" Ігорю Гузю. Відрив становить менше піввітсотка голосів. Кандидати йдуть ніздря в ніздрю.

Отже, попри масовий підкуп, відтримку губернатора Бориса Клімчука, шаленій рекламі, бензиновому королю Степану Івахіву таки не вдалося переконати волинян у своїй щирості. Виборці не купилися на щедрі подарунки і обіцянки Степана Івахіва, і не змогли пробачити йому співпрацю з Партією Регіонів.

Це безприцендентний випадок, коли мільйони безсилі проти ідеології. Не всюди можна підкупити виборців, і 221 округ – яскравий тому приклад. Так, люди брали гроші, але не продавали совість. Тепер все залежить, як порахують голоси.

Тож, однією тушкою в парламенті буде менше? Чи все-таки в нас переможуть гроші? Лишилося кілька годин аби дізнатись про це напевне.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua