Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
президент   земля   земельна реформа   націоналізація землі

Земля – душа народу! Чи збережемо її?


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Тисячі років ми, українці, живемо на цій землі. За цей час наші предки пережили тут багато біди: війни, голод, хвороби.
Наша українська земля – це мати кожного з нас. Прекрасна, чарівна, родюча...
Замисліться – хіба можна продавати маму? А душу?
Це звернення до кожного, небайдужого до долі нашої благословенної землі, нашого народу


Земля – душа народу! Чи збережемо її?
Шановний співвітчизник!!!

Ст. 13 чинної Конституції України передбачає тільки державну власність на землю. Вже існуючі закони про приватну власність на землю приведуть до її втрати. Як зараз не пускають Вас на відгороджений берег річки, так не пустять на всю землю України. В Америці та Австралії не існує корінних народів, бо у них відібрали землю, а ми збираємось самі продати її... На сьогодні не продається тільки земля сільськогосподарського призначення, інша примусово приватизована. З нас зробили дурників, що бажають нажитися на продажу землі, але земля продається тільки один раз і гроші кінчаються швидко. Задай собі питання:

1."А чи народився би Я, якби у минулій війні перемогла нацистська Німеччина і забрала у нашого народу землю?"

2. "А чи народяться Мої нащадки, як Я продам землю, збережену віками Моїми предками?"

Відповідь одна: "Продаж землі приведе до зникнення нашого народу не тільки етнічно, але і фізично"

Зараз не достатньо базікати по кутках: "Я проти продажу землі, але нічого Я не вдію, "Вони" зроблять, що захочуть!". Кожен має зрозуміти свою особисту відповідальність перед своїми нащадками, що з Твоєї вини вони не народяться! Я пропоную надіслати своє звернення до Президента України, що за посадою може врятувати націю від знищення. Я пропоную відповідно до Конституції провести НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ всієї землі України.

Націоналізація землі передбачає право власності на землю виключно за державою,а користування землею можливе тільки на правах оренди. Всі існуючі права власності на землю мають бути замінені правом довгострокової або довічної спадкової оренди з можливістю продажу права оренди та застави права оренди. Ніхто з сьогоднішніх власників від такої націоналізації не постраждає, але земля буде збережена для нащадків і перестане цікавити іноземних "інвесторів". Тільки націоналізація всієї землі збереже народ України від фізичного знищення, тому що новому "ефективному" землевласнику люди будуть не потрібні навіть як раби. "Ефективні" власники підприємств звільняли робітників, а "ефективні" власники землі просто знищать людей, що їм не потрібні на їхній власній землі.

Побоюються, після націоналізації землі корумпований чиновник забере землю, куди сьогоднішній "власник" землі вкладає працю і кошти. Але забувають, що до такого "власника" можуть прийти бандити з прасками, паяльниками, викраденнями близьких та нотаріусом і забрати власність. І цей власник за захистом звернеться до того ж чиновника, дії якого регламентовані Законом. Так навіщо наражати себе на додаткову небезпеку?

Ти можеш стати тією силою, що врятує народ України від знищення, якщо хоча б зробиш пропоновані дії. і донесеш до українців і Президента думку про необхідність націоналізації землі. Для цього треба:

1. Зробити декілька копій Звернення до Тебе і Президента та роздати своїм знайомим по всій Україні.

2. На своєму екземплярі Звернення до Президента від руки треба написати свої ім'я та адресу, а внизу під текстом звернення поставити свій підпис.

3. Відправити підписаний екземпляр Звернення рекомендованим листом на адресу Президента України

Розпаювання та приватизація землі вигадана для того, щоб землю забрали ті, у кого більше грошей. І це будуть навіть не наші вітчизняні олігархи як Ахметов, Васадзе або Фірташ. Ніякі гроші не зможуть дати Тобі і Твоїм нащадкам того, що може дати спільна земля. Зрозумій, що Твоє право власності на земельні паї-це обман та фікція, це інструмент для загарбання землі України нашими та іноземними "панами".

Зробіть найменше: розповсюдите це звернення та направте листа Президентові.

З повагою до кожного Кідяєв В.А.

М.т. 067 2760509 е-mail: kidjaev@ukr.net

----------------------------------------------------------------------------

Президенту України Януковичу В.Ф.

м. Київ вул... Банкова 11

Від______________________________________________________________

Шановний пане Президенте! Конституція України передбачає виключно державну власність на землю. Стаття 13 Конституції України передбачає: "Земля...є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування..." Закони, що дозволяють приватну власність на землю є антиконституційними.і багатьом дають матеріальну зацікавленість у продажу землі. Бідні хочуть вирішити свої побутові питання. Багаті за рахунок спекуляції землею мріють ще більше розбагатіти,забезпечити своїх нащадків життям нероб.

І тільки одна людина в країні може припинити розпродаж землі, залишивши її для існування народу України – Президент України, гарант виконання Конституції.

1. Поставте собі запитання: "Чим ми, сьогоднішні, кращі попередніх поколінь нашого народу, що захищали нашу землю, а ми її продаємо і лишаєм наших нащадків без землі, прирікаючи народ України на зникнення?"

Чи народились би Ви, пане Президент, якщо б німецькі нацисти загарбали нашу землю? Чи народяться наші нащадки, якщо наша земля буде приватною власністю?

Майбутнім землевласникам ми не потрібні, навіть як раби, бо зараз техніка дозволяє виробляти блага для землевласників. Український народ без землі буде просто заважати і його знищать фізично,

2. Щоб передбачити майбутнє, треба поглянути в минуле.

В Давній Греції і Давньому Римі після введення приватної власності на землю з'явилось рабство та для багатьох мешканців не знайшлось місця на землі метрополії. Вони поринули на пошуки землі за моря, викупали, або відбирали землю у аборигенів та створювали колонії. Римську імперію розгромили наші земляки – готи, ліквідувавши приватну власність на землю та рабство. Буржуазні революції в Голландії, Англії, Франції, Німеччині відновили приватну власність на землю і рабів – пролетарів, що знову привело до дефіциту землі і різновиду рабства. Приватна власність на землю в Росії прийшла зі Столипінською реформою. Зайві люди поринули до Сибіру, Далекого Сходу. Безземельні люди після Жовтневої революції ліквідували приватну власність на землю, зробивши землю власністю держави. Сьогодні на нашу землю хочуть ввести приватну власність, що приведе до непотрібності українців на українській землі, на землі, що ніколи не знала рабства. Тільки вільних земель у світі не залишилось і тому зайвих українців власники землі просто знищать фізично: повбивають у конфліктах або не дозволять народитися. Українська земля стане частиною якоїсь чужої імперії, а народ зникне етнічно і фізично.

3.За останні 500 років повністю зникли народи трьох з п'яти заселених континентів Землі: Австралії, Північної та Південної Америки. Ці народи залишились без землі.

4. Перечитайте самостійно Євангелія і Ви зрозумієте, що Христа було страчено за його виступ проти рабства та приватної власності на землю.

Висновок може бути тільки один: "Вся земля (приватна, комунальна, ...) має бути НАЦІОНАЛІЗОВАНА!!!".

Право власності на землю має належати тільки державі. Власники паїв мають набути право користування та розпорядження. Всі інші користуються землею на правах оренди у держави з правом застави.

Пане Президент, зробіть землю державною, не губіть народ України, не губіть своїх нащадків, захистіть Конституцію!!!

/_________________/


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua