Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Міністр економіки опозиційного уряду, народний депутат України Олександр Бондар приєднався до лав ВО "Свобода" (передрук)

Никита | 20.09.2012 14:07

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Олександр Бондар зазначив: "Вірю, що вже цього року фракція націоналістів у майбутньому парламенті розпочне реалізацію всеосяжних докорінних змін на користь українців. Зі свого боку я разом із групою фахівців "Свободи" уже розробив пакет першочергових законодавчих ініціатив у галузі економіки".

Міністр економіки опозиційного уряду, народний депутат України Олександр Бондар приєднався до лав ВО ''Свобода'' (передрук)
19 вересня 2012 року на засіданні Комітету Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" було ухвалено рішення прийняти до лав об'єднання міністра економіки опозиційного уряду, народного депутата України Олександра Бондаря.

Олександр Бондар зазначив: "Я приєднався до лав "Свободи" для того, щоби всі свої знання, досвід та авторитет економіста спрямувати для реалізації мети ВО "Свобода" – побудови Великої України на засадах соціальної, національної та історичної справедливості. Вірю, що вже цього року фракція націоналістів у майбутньому парламенті розпочне реалізацію всеосяжних докорінних змін на користь українців. Зі свого боку я разом із групою фахівців "Свободи" уже розробив пакет першочергових законодавчих ініціатив у галузі економіки".

Зокрема, націоналістами вже розроблено такі законопроекти: "Про ліквідацію приватних монополій та олігополій", "Про примусову легалізацію капіталу та рахунків в банках, що перебувають та зареєстровані за кордоном, в офшорних зонах, на Кіпрі та інших зонах звільнених від подвійного оподаткування або тих, що мають пільговий режим оподаткування", "Про спрощений режим реєстрації малого та середнього підприємництва через установи банків", "Про ліквідацію дефіциту бюджету Пенсійного фонду", "Про суттєве обмеження кількості та розміру податків" та "Єдиний закон про приватизацію".

Нагадаємо, Олександр Бондар неодноразово заявляв: "Якщо "Свобода" не проходить за списком до парламенту – про жодну опозиційну більшість говорити не можна".

Особисто Олександр Бондар у наступний парламент не балотується.

Джерело: http://blogs.pravda.com.ua/authors/miroshnychenko/505adeb55a292/

Раніше стало відомо, що Олександр Бондар опинився поза межами опозиційних списків, хоча у лютому 2010 вони з Тимошенко підписали угоду, якою таке місце йому було гарантоване. Про це є велика стаття на УП:

Олександр Бондар: Складається враження, що опозиція підіграє владі

Сергій Щербина, УП _ Вівторок, 07 серпня 2012, 12:45

http://www.pravda.com.ua/articles/2012/08/7/6970343/

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua