Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Росія у суді вимагає від України повернути борги ЄЕСУ

Никита | 7.09.2012 16:49
Росія подала позов 27 серпня, а в четвер відбулося засідання, на якому суд заслухав пояснення представників сторін і перейшов до розгляду справи по суті. 405,5 мільйона доларів (понад три мільярди гривень) – ці цифри боргу фігурують у кримінальній справі, порушеній проти пані Тимошенко щодо ЄЕСУ.
Коментарі
Ігор Бурдяк   | 7.09.2012 21:43
НМД це використання адміністративного ресурсу.
Никита   | 7.09.2012 21:53
Ігор Бурдяк:
Що саме?
Ігор Бурдяк   | 7.09.2012 22:35
Никита:
Як що? Влада має можливість організувати ще один суд з метою чорного піару. І користується нею.
Никита   | 7.09.2012 22:50
Ігор Бурдяк:
Тобто Ви думаєте, що Бі-Бі-Сі бреше?
Ігор Бурдяк   | 7.09.2012 22:58
Никита:
Нічого Бі-Бі-Сі не бреше. Домовилася Україна з Росією для загальної користі. Справа безперспективна, а попіаритися можна. Не вперше.
Никита   | 7.09.2012 23:10
Ігор Бурдяк:
Про що домовилася? Що Україна буде віддавати цей борг?
Юлію Тимошенко, яка зараз перебуває в лікарні "Укрзалізниці" в Харкові, звинувачують зокрема в тому, що коли вона очолювала корпорацію, то, за змовою з тодішнім прем'єром Павлом Лазаренком, переклала на Кабмін зобов'язання ЄЕСУ перед міністерством оборони Росії (405,5 мільйона доларів)
Ігор Бурдяк   | 7.09.2012 23:41
Никита:
Зобов'язання ЄЕСУ на Кабмін не перекладені (див. тут.) 06.1997 року Тимошенко уже працювала нар. деп-ом. І на кінець, термін давності за можливий злочин минув.
Позитивної судової перспективи для Росії немає. Зате політична вигода є і для української влади і для Росії.
Никита   | 7.09.2012 23:58
Ігор Бурдяк:
див. тут.
Ну, "Батьківщині" я жодному слову не вірю, отже, нема чого дивитися. А BBC каже, що перекладені. Хоча, можливо, теж бреше.
Ігор Бурдяк   | 8.09.2012 00:08
Никита:
В Вашому лінку я не знайшов такого твердження, що борги ЄЕСУ перекладені на держ. борг. Йдеться лише про те, що Тимошенко в цьому звинувачують.
Никита   | 8.09.2012 00:32
Ігор Бурдяк:
Правильно, там стверджується, що РФ подала позов 27 серпня ц.р. на відшкодування цього боргу. Отже, Україні залишається або визнати цей борг, або заперечити і сказати, що його не існує. Скоро дізнаємось.
Никита   | 8.09.2012 10:05
Ігор Бурдяк:
Ні те, ні друге. "Голос Америки" пояснює, що насправді буде робити Україна:
українська сторона планує захищатися. Міністерство юстиції доводитиме, що держава не несе відповідальності за приватні борги ЄЕСУ. Про це заявив у п'ятницю заступник міністра юстиції Дмитро Ворона. За його словами, Мінюст у суді наводитиме докази того, що "надані Росії урядові гарантії не були оформлені належним чином і можна говорити про задекларовану готовність Кабінету міністрів тільки сприяти погашенню вказаного боргу". Як додав чиновник, українська сторона наполягатиме на тій правовій позиції, що приватні борги повинні
Никита   | 8.09.2012 10:12
погашатися самими суб'єктами підприємницької діяльності, а не державою.
"Голос Америки" озвучує і версію "Батьківщини" (яку озвучили і Ви):

Піар-ходом Януковича вже назвали цей новий судовий процес у Тимошенко. У п'ятницю Об'єднана опозиція "Батьківщина" видала заяву, в якій ствержує: позов росіян зрежисований з України.
http://ukrainian.voanews.com/content/russia-gas/1503875.html

"Батьківщина" пише про "неіснуючі борги корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони Російської Федерації ". Цікаво було б все-таки дізнатися правду: існує цей борг чи Тимошенко обмовили.
Никита   | 8.09.2012 10:14
Ігор Бурдяк:
термін давності за можливий злочин минув.
Як може "минути термін давності" за заборговані гроші?
Ігор Бурдяк   | 8.09.2012 11:00
Никита:
Ігор Бурдяк:
термін давності за можливий злочин минув.
Як може "минути термін давності" за заборговані гроші?
Термін давності існує на всі злочини, за винятком злочинів проти людяності. А мета цієї всієї затії – кинути тінь на Тимошенко – вона і тут вкрала, а значить і на опозицію в цілому. Та чисто формально з початку 1997 Тимошенко – не президент ЄЕСУ, а нар. деп.
А угоди, які є основою для виникнення заборгованості укладені в червні 1997 року. Та думаю, будуть відпрацьовуватися механізми, як "перевести стрілки" саме на неї.
Можливо, електорально ПР і буде мати якусь користь з цього, але іміджево в очах заходу Україна втратить.
Никита   | 8.09.2012 11:41
Ігор Бурдяк:
Термін давності існує на всі злочини, за винятком злочинів проти людяності.
Прекрасно! Отже. якщо я заборгував Вам 100 гривнів і не віддаю – через певний термін вже законно можу не віддавати?

А мета цієї всієї затії – кинути тінь на Тимошенко – вона і тут вкрала
Так я й кажу, цікаво було б дізнатися: на неї кидають тінь чи вона насправді вкрала? Власне, для цього й існує суд, але біда в тому, що українським судам так само немає віри. як і Тимошенко.