Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги
PR-акции   PR-кампании   виборивиборчі технології   избирательные технологии   КПУ   Петро Симоненко   PR-портал

Комунізм "джинсує" по країні

Hach | 24.06.2012 01:22

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

КПУ перед виборами розширює арсенах PR-засобів

Комунізм ''джинсує'' по країні
Комуністів щороку стає менше, але комунізму щоразу більшає. Комуністична пропаганда уже в минулому. Якщо на минулих виборах на новітні виборчі технології КПУ дивилася як Ленін на буржуазію, скоса, то тепер їх юзають по повній програмі.

На вибори-2012 КПУ йде з гаслом "Вернем страну народу". Про це комуністи говорять з біллбордів, які розвішані по всій Україні. Напис виключно російською. На рекламних щитах мама та дитина, які символізують "безкоштовну освіту".

На минулих виборах працювали "по старінке": від дверей до дверей, від площі до площі. Правда, щоб охопити усі площі наймали невеликий чартерний літак персон на 10-ть. Тепер арсенах PR-засобів значно розширили.Компартія "заповажали" навіть загальноукраїнські телеканали. Виявляється ТВ-менеджери "люблять" не лише Наташу Королевська з її фальшивою "мрією", а й червоних. На прес-конференції Петра Симоненка приїзджає більше телекамер, аніж на заходи за участю міністрів. Таке враження, що власники телеканалів, ті ж олігархи, не чули радіороликів лідера КПУ.

В FM-діапазоні Петро Симоненко гнобить олігархів та 21 українського мільярдера, які не дають людям щасливо і заможно жити. Очевидно, у червоних глибока амнезія. Адже саме з цими олігархами вони в одній коаліції у Радs і саме комуністи підтримали Віктора Януковича під час президентських виборів. Тому не в останню чергу завдяки червоним Президент огородився від цього народу парканом Межигір'я...

У сучасних комуністів є навіть власний медіахолдинг. Син Петра Симоненка успішно розбудовує телеканал "Гамма" та інтернет сайт "Голос.UA". Розвиваючи телебізнес, комуністи продовжують сумувати за СРСР. Звичайно, у рекламно-пропогандистських цілях... Наприклад, Спірідон Кілінкаров про ностальгую за Союзом зняв поетичний відеоролик.Комуністи вже давно із "Волг" пересліли на престижні авто, на кшталт "Порше". А свої акції Компартія з вулиці переносить в соціальні мережі. Наприклад, у Фейсбук, Твіттер та Вконтакті є ціла група "Вернем страну народу". Там навіть різноманітні конкруси-протести організовують. Одним словом, розширюють електоральну базу...Компартія вже не "шугається" креативу, вона "йде у маси" на літаках, дорогих авто, стукається до виборців коштовною рекламою, прихованою "джинсою" та PR-акціями у соціальних мережах.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua