Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги
опозиція   бют   за батьківщину   правиця
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Кендзьор пропонує "розчистити політичне поле від таких, як Тимошенко"

Ігор Бурдяк | 4.06.2012 08:48
Дивлюся список сьогоднішньої опозиції – він перенасичений кадебістами легальними і нелегальними. Маємо генерала КДБ Кожем'якіна, цілий оберемок партійних і комсомольських діячів радянського активу. А людей, які у 1970-1980-ті страждали від радянського режиму за свої українські ідеї, практично немає...
Коментарі
  | 4.06.2012 13:42
Мені тут коментувати нема що...Це Вам би, пане Бурдяк, пасувало би прокоментувати свою бАгіню і її оцінки дані Кендзьором! Особливо, що:
1 – "список сьогоднішньої опозиції – він перенасичений кадебістами легальними і нелегальними"2 – "Тимошенко не має ніякого стосунку до демократії."
3 – "Тимошенко з Морозом проти "Нашої України" зайняли спільну позицію, щоб в угоді не було згадки про ОУН-УПА, НАТО, української мови",

Так за кого воюємо, панове?
  | 4.06.2012 13:47
От тепер ще раз внятно поясніть, чому нормальна людина має голосувати за цей список кагебістів, комуняк, псевдодемократів і псевдозахисників мови?
Ви зараз скажете. а у ПР і понесете свої звичні бредні! Так я вам скажу, що ПР і Президент хоч наполегливо розбудовують не словом, а ділом нашу Державність! Зміцнюють її реальну Незалежність і підносять авторитет всупереч паплюження країни тими вічно вчорашніми!
  | 4.06.2012 13:47
Поставлю Вам + за це посилання:-))
Ігор Бурдяк   | 4.06.2012 14:39
Кр-к:
Поставлю Вам + за це посилання:-))
Коли я подаю лінк, це не значить, що я згоден з усім, що там написано. А тому плюс не мені, а Кендзьору.
Ну а з Вашими коментарями не згоден тим більше.
Як на мене бютівський генерал КГБ українського походження краще, ніж генерал КГБ російського походження, який нині очолює СБУ.
До речі, в 1999 році я проголосував за генерала КГБ українського походження в першому турі. А Кендзьор активно виступав проти. Тоді нац. дем. сили поділилися. Кендзьор і К° помилилися тоді НМД, агітуючи за технічного кандидата Удовенко.
Щодо "ОУН-УПА, НАТО, української мови", то хто "дегероїзував" Бандеру, змінив оборонний курс із інтеграції
Ігор Бурдяк   | 4.06.2012 14:41
України в НАТО аж до повного членства не невизначений "статус неприєднання", і хто по який бік "мовної барикади" буде завтра.?
Тимошенко мені не хочеться захищати, але історія таки записала, що вона в 2008 році підписала заявку на членство України в НАТО. Пам"ятаємо і скандал щодо розпорядження про спілкування дітей і вчителів під час перерви в українських школах. Хоча його можна по-різному розцінювати, але Ваші слова – пізнаємо по плодах.
Зрештою, слова не Кендзьора, а Тарасюка. Надіємося, він прокоментує.
Я хотів про інше.
Ігор Бурдяк   | 4.06.2012 14:55
Мабуть, буде створюватися ющенківська "Правиця". Що воно дасть?
Звичайно, це на руку Кр-ку і ПР. Бо тоді "За Батьківщину" і "Правиця" зійдуться в "клінчі" і будуть воювати одна з одною. І зможуть довоюватися до того, що виборці розчаруються в обидвох і проголосують, хто за "Свободу", а хто за УДАР.
Ну а саме "Свобода" партії влади дуже потрібна в парламенті.
  | 4.06.2012 18:14
Ігор Бурдяк:
У Вас явно щось помутилося в голові, якщо Вам подобаються "Українські кагебісти" тіпа Кожем'якіна чи як Ви натякаєте – Марчука. От хто справді був підсадною качкою, то це власне цей "шароварний" генерал, який зразу після виборів Кучми з його рук і дістав хлібну посаду. Я так бачу, що Ви все не на ту лошадь робите ставку – то на Марчука, то на Ющенка з мрією аби програв, то на бАгіню, а тепер, як стає зрозумілим, на заКОДованого "лідера"? Стосовно Свободи, то кріим кількох нормальних людей, то там нема на кого і глянути, . А от до Кличка, то є сенс Вам приглянутися пильніше, бо це може бути інтегруюча постать в Українській політиці у майбутньому.
  | 4.06.2012 18:22
Бурдяк:"Мабуть, буде створюватися ющенківська "Правиця". Що воно дасть?
Звичайно, це на руку Кр-ку і ПР."

Це на руку перш за все нашій Державності! Бо цій апазиції я не довірив би навіть волам хвости крутити! Це є нікчемна і зловонна яма, яка тільки й здатна "продукувати" сморід. Ви самі писали, що крім якихось загальних фраз, їх перебування при владі інакше ніж руїною не назвеш!