Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто чим керує.

Ігор Бурдяк | 29.04.2012 13:28

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
2

Реакція партія влади України на ініціативу канцлера Німеччини.

"МЗС Німеччини веде переговори з владою України щодо перевезення екс-прем'єра Юлії Тимошенко на лікування до берлінської клініки Charité" – про це заявила федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель в інтерв'ю радіо "NDR Info".

"Ми, з боку Німеччини, вже декілька разів надсилали лікарів та обстежували її. Лікарі вважають, що лікування можна найкращим чином провести у німецькій лікарні. Тому міністерство закордонних справ Німеччини намагається про це домовитись, так само як і Канцелярія", – сказала Меркель.

"Могу предположить, что канцлер Германии Ангела Меркель, "забыла", что страна, которой она руководит, называется ФРГ, а не Украина. Иначе как можно объяснить ее бесцеремонное вмешательство во внутреннюю политику нашей страны?"так відреагував народный депутат України, член парламентської фракції Партии регіонв Василь Кисельов на заяву канцлера.

Здається, Ангела Меркель не керує не лише такою країною, як Україна, а й такою, як Німеччина. Вона "керує" лише Кабінетом Міністрів. І керує навіть ним досить умовно, бо ж ряд рішень ухвалюється методом голосування членами Кабміну. І часто він не такі рішення він ухвалює, які хоче канцлер.

Просто в нас дійсно є особа, яка керує Україною і цю нинішню українську специфіку, яка є основною її бідою, Кисельов чомусь екстраполює на Німеччину.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua