Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Олександра Кужель: Я більше жодному виродкові служити не буду

Ігор Бурдяк | 30.11.2011 14:30
А чернобыльцам я сказала, зачем вы голодаете? Это кого-то цепляет? Сидят люди, пьют чай. Тут сюжет по телевизору: в Донецке голодают. Молодцы, мужики, так этой власти и надо, – подумает каждый и переключит на другой канал с развлекательным шоу.
Коментарі
Никита   | 30.11.2011 16:25
Блискучий приклад, просто квінтесенція самого поняття "політика". Говоріть те, що людям подобається, що виборці хочуть почути – і люди вам повірять і за вами підуть. Навіть якщо ваше прізвище – Кужель.
Ігор Бурдяк   | 30.11.2011 17:20
Никита:
Чи є в Україні такі політики, стосовно яких це слово можна писати без лапок?
Никита   | 30.11.2011 18:19
Ігор Бурдяк:
Поняття політика у коменті слід Никита | 30.11.2011 16:25 читати без лапок. Лапки у даному випадку – це я так невдало його виділив.
Никита   | 30.11.2011 18:54
Своєрідне дос"є на Кужель. Факти і аргументи, тасказать.
Ігор Бурдяк   | 30.11.2011 22:44
Здається, вона хоче об'єднати всіх незадоволених владою. А серед них різні. Тому думаю це неможливо. І перед виборами треба буде визначитись, дати відповідь на ключове питання: Кужель за вступ України в ЄС чи в ЄвразЕС?
А поки-що вона виглядає щирою, коли бореться за права малого бізнесу. Ну і те, що покинула Тигипка і можливість разом з ним робити кар'єру в ПР. Дивився її в передачі "Портрети" з Сергієм Дорофеєвим. Ніби щира.
Никита   | 30.11.2011 23:08
Ігор Бурдяк:
Під час Помаранчевої революції Кужель – не просто біло-синя і противниця Майдану, а ідейна анти-оранжева, більш войовнича за багатьох регіоналів.
Квинтесенцією політичної діяльності Кужель стала політична дружба і лобіювання Ігоря Маркова та його партії "Родіна"
Під час перших місяців правління Януковича, коли йшла узурпація влади, формування Коаліції і Уряду Азарова в неприродній спосіб, коли відбувалась ратифікація харківських угод, коли відбиралось самоврядування у Києва та ін., – О. Кужель підтримувала владу і офіційно входила в її структури.
І ось тепер – активна опозиційна діяльність. Демократична громадськість у захваті.
Никита   | 30.11.2011 23:17
Ігор Бурдяк:
Ніби щира
Оксю́морон або окси́морон – літературно-поетичний прийом, який полягає у поєднанні протилежних за змістом, контрастних понять, що спільно дають нове уявлення.

Розмовні оксюморони:
живий труп;
страшенно вродливий;
нелюдське життя;
молодий старик;
правдива казка.
російські миротворці
щирий політик
Ігор Бурдяк   | 30.11.2011 23:33
Никита:
Я більше жодному виродкові служити не буду – тут є визнання того, що раніше служила виродкам. Може й справді Савло переродиться в Павла?
Никита   | 1.12.2011 00:09
Ігор Бурдяк:
Може й справді Савло переродиться в Павла?
)))
Ну-ну
Поживем-побачим
Я в таких випадках згадую пісню Юрія Шевчука, де він співав про свою батьківщину, що вона
К сволочи доверчива, ну, а к нам –...тра-ля-ля-ля...
Ігор Бурдяк   | 1.12.2011 00:18
Никита:
К сволочи доверчива, ну, а к нам -...тра-ля-ля-ля...
"к нам" – це хто мається на увазі?
Никита   | 1.12.2011 00:36
Боже, сколько лет я иду, но не сделал и шаг.
Боже, сколько дней я ищу то, что вечно со мной,
Сколько лет я жую вместо хлеба сырую любовь,
Сколько жизни в висок мне плюет
Вороненым стволом долгожданная да-a-аль!
Черные фары у соседних ворот,
Люки, наручники, порванный рот.
Сколько раз, покатившись, моя голова
С переполненной плахи летела сюда, где
Родина.
Еду я на родину,
Пусть кричат – уродина,
А она нам нравится,
Хоть и не красавица,
К сволочи доверчива,
Ну, а к нам –......тра-ля-ля-ля...
Боже,
сколько правды в глазах государственных шлюх!
Боже,
сколько веры в руках отставных палачей!
Ты не дай им опять закатать рукава,
Ты не дай им опять закатать рукава
Никита   | 1.12.2011 00:38
Суетливых ночей.

Черные фары у соседних ворот,
Люки, наручники, порванный рот.
Сколько раз, покатившись, моя голова
С переполненной плахи летела сюда, где
Родина. Еду я на родину,
Пусть кричат – уродина,
А она нам нравится,
Спящая красавица,
К сволочи доверчива,
Ну, а к нам.........
Из-под черных рубах рвется красный петух,
Из-под добрых царей льется в рты мармелад.
Никогда этот мир не вмещал в себе двух
Был нам богом отец, ну а чертом -
- Родина. Еду я на родину,
Пусть кричат – уродина,
А она нам нравится,
Спящая красавица,
К сволочи доверчива,
Ну, а к нам –......... тра-ля-ля...
Ігор Бурдяк   | 1.12.2011 00:53
Никита:
Сволочь – Кужель, зрозуміло. А хто не сволочь, кому довіряти?
Никита   | 1.12.2011 09:44
Ігор Бурдяк:
кому довіряти?
Глибоке і, я б сказав, філософське питання.
Пропоную звузити його: кому з політиків довіряти?
Ще більше звузити: кому з сучасних українських політиків довіряти? (думаю, Ви саме це мали на увазі).
Тут кожен вирішує для себе, конкретних вказівок бути не може.
Але, вирішуючи "ось я довірятиму політику Х", варто запитати себе: "на чому грунтуватиметься моя довіра?"
Довіра може грунтуватися на словах політика і на його попередніх ділах.
Якщо попередні діла довіри не викликають, і вона грунтується виключно на словах (які нам здаються правильними і які приємно слухати) – просто варто це усвідомити, якщо людина мислить.
Ігор Бурдяк   | 1.12.2011 10:16
Никита:
Ігор Бурдяк:
кому довіряти?
Довіра може грунтуватися на словах політика і на його попередніх ділах
Думаю, не лише. Недовіра після зради Майдану посилилася, підозрюють в схильності до зради навіть тих, котрі не зраджували раніше (не знаю, чи є такі) і нині гарно говорять. І голосувати "проти всіх" будуть навіть в першому турі чи на парламентських виборах. Але це не вихід. Обирати треба. Кого? Після впровадження "мажоритарки" стало ще складніше. Коли жив В. Чорновіл, було простіше. Він давав добрі поради.
Слухатиму Гузара, Поповича, Сверстюка, Мариновича, Костенко (Ліну), Дзюбу...