Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4ed4027e39391/

Казка про бідну вдову та святу трійцю нову

Надія Марчук | 28.11.2011 23:51

Кого б то ще пограбувати, щоб новий палац можновладцю побудувати?

Жила собі на світі бідолашна багатодітна вдова. Щоправда, жила вона в одній чудовій країні з назвою Україна, де держава про бідних людей турбувалася, тож самотнім матерям на дітей щомісяця трохи грошеняток підкидала.

Вдова відкладала-відкладала, та й купила якось старенького скутера – щоб на базар їздити за продуктами, бо таки далеко був той базар, а автобусів зараз на селі – катма.

А на День народження її старшого хлопчика бабуся з дідусем дали трохи грошей, що кілька років від пенсії відкладали, та ще подруга позичила, ото й купила вдова малому омріяний велосипед. Тепер хлопець і до школи на ньому їздити може, та ще й меншу сестричку підвозить.

Минав час. Як нарошне, на планеті Земля настало всесвітнє потепління. Як літо – діти вночі не сплять, крутяться-вертяться від спеки, пітніють, водички просять... Не витримали нерви у жінки, взяла вона кредит в магазині, та й встановила кондиціонер.

Отак собі родина й живе – десь позичить, десь віддасть... Наче, воно й нічого, жити можна. На одяг, звісно, не вистачає, але секонд-хенд виручає. А в їжі діти не вередливі – картоплю посадили, вибрали, та й їдять, аж за вухами лящить. Іноді навіть м'ясо у борщі бачать – словом, не злидні ж.

Аж ось настала осінь 2011 року. Задрімала якось вдова, працею зморена, перед стареньким телевізором і почула вві сні голос ніби з небес.

- Не годиться матерям допомогу давати, якщо в них є такі розкоші, як велосипед, скутер, кондиціонер чи посудомийна машина! – гримів суворий голос. – Не потерплю! Розорю! Державу оббирають!

- Господи, хто це? – здивувалася вдова. – Як тебе звати, хто ти такий, що такі суворі слова до мене з неба промовляєш, лякаєш? До кого звертатися, в кого про милість просити? Як же мені без тих речей жити, чи в печерний вік повертатися? Попелом прати й мити та на конях їздити?

І почула вдова сувору відповідь:

- Молися – не молися, а ми наведемо порядок! Ми – нова свята трійця: Азаров, Янукович та помах руки Чечетова у Верховній Раді.

Амінь.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua