Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як повірити президенту?

Ігор Бурдяк | 25.11.2011 18:25

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Терміново потрібна порада пана Кр-ка.

Приблизно 7 міс. тому в програмі "Свобода слова в Савіка Шустера" народний депутат Анатолій Гриценко розказував про те, що міністр Бойко вкрав 400$ млн. Там був присутній представник президента Юрій Мірошниченко, який акуратно інформацію записував в блокнот і сказав, що доповість президенту про ті проблеми, які обговорювали в студії.

Через кілька місяців УП опублікувала матеріал (журналістське розслідування) на цю тему: ''Жульйо''.

Ще через деякий час цю тему обговорювали в програмі "Республіка" на 5-му каналі. Змагалися Анатолій Гриценко і Юрій Мірошниченко. Анатолій Гриценко знову підняв це питання. Відповідь Мірошниченка (я вперше про це чую) мене дуже здивувала.

І ось вчора знову "Республіка" на 5-му каналі. На "політичному рингу" знову Гриценко проти Мірошниченка. Те саме питання, але трохи інша відповідь.

Юрій Мірошниченко: Журналісти мають право, але не обов'язок проводити журналістське розслідування. А ось правоохоронні органи зобов'язані розслідувати злочини. А президент...не керує правоохоронними органами.

Ось недавно Ганна Герман закликала нас вірити президентові. Дослівно: Треба просто вірити президентові. Вірити, що він робить усе, аби вибороти для своєї країни найкращі умови, і що президент зробить крок у той бік, який найбільше відповідатиме національним інтересам України".

А ось я не можу повірити. Що Ви могли б мені порадити.?

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua