Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кабмін і Герман зібрались ліквілувати стипендії

Антон Дмитрієв | 27.09.2011 22:15

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

2012 рік стане для України не лише роком Євро, але й першим роком, коли багатомільйонне студентство стане бомжами.

Бюджет-2012 викликав багато запитань ще на стадії його обговорення в Кабміні, проте ніхто не міг собі уявити наскільки тотального недоробленим проект буде представлено Верховній Раді.

Міністр фінансів Федір Ярошенко на пару із очільницею гуманітарного блоку Адміністрації Президента Ганною Герман вирішили зробити "хід конем" у питанні зменшення державних видатків: у бюджеті-2012 у повному обсязі СКАСОВАНО УСІ СТУДЕНТСЬКІ СТИПЕНДІЇ для понад 1.5 мільйонів студентів України. Жодний рядок проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" навіть не містить слова "стипендія".

Нагадаємо, що раніше у кожному бюджеті України було чітко встановлено як і які стипендії платити студентам з 1 січня наступного року. Однак жодний рядок проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" не містить навіть слова "стипендія". Не варто нагадувати, що в нашій державі якщо щось в бюджеті не враховано, то знайти гроші на це після затвердження бюджету буде надзвичайно складно.

На щастя, виправити ситуацію ще не піздно – проект бюджету поки не став законом. Але чи можна залишати при владі людей, які допускають подібні помилки – питання, яким слід задатися кожному свідомому громадянина нашої держави коли прийде час ставити чергову галочку в виборчому бюлетні?

ГОЛОВА МОЛОДІЖНОЇ

ПРОФСПІЛКИ УКРАЇНИ

Антон ДМИТРІЄВ


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua