Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Забужко про лист інтелігенції Януковичу: Це "підпис здєсь"

Никита | 4.08.2011 18:44
Хвалебний лист інтелігенції до президента Віктора Януковича є відповіддю адміністрації президента на раніше опублікований лист іншої інтелігенції на підтримку Юлії Тимошенко. Представники української інтелігенції доведені до такого стану, що просто були змушені підписати ці листи (с) -Забужко)
Коментарі
Никита   | 4.08.2011 20:19
Могилянський форум
Тут студенти НауКМА обговорюють лист і особливо підпис під листом Сергія Квіта, президента КМА
Vladimir   | 4.08.2011 20:49
Я тоже думаю, что надо поменьше вспоминать про оба письма "интеллигенции". Единственно, мне дальвидеть подпись Коротича. Про отсальных (про Квита уже обсудили) я мнения и был невысокого.
Никита   | 4.08.2011 22:25
Vladimir:
А мені дуже шкода за Ольгу Богомолець... Хоч і думаю, що існують насправді поважні причини, які змусили її вляпатися у цей лист...
Никита   | 4.08.2011 22:50
Vladimir:
Тим більше, що вона каже, що не має ніякого стосунку до цього листа! Що вона сама написала зовсім інший лист, де справді подякувала Президенту за рішення виключно по Олександрівській лікарні!
Джерело
http://www.youtube.com/watch?v=EwOPqzFzyoU&feature=player_embedded#at=288
Ігор Бурдяк   | 6.08.2011 11:22
Никита:
Як Ви думаєте, чи влада спеціально організувала цей лист, щоб мати додатковий мотив для арешту Тимошенко?
Никита   | 6.08.2011 12:38
Ігор Бурдяк:
Влада безперечно організувала цей лист, але я не бачу в ньому жодного мотиву для аресту Тимошенко. НМД для арешту Тимошенко взагалі немає жодного законного мотиву.
Ігор Бурдяк   | 6.08.2011 13:39
Никита:
Никита:
Ігор Бурдяк:
НМД для арешту Тимошенко взагалі немає жодного законного мотиву.
Але головною проблемою для влади є навіть не те. Ніхто – ні прихильники влади, ні її противники, ні світ не вірять в те, що рішення про її арешт приймав суд.
Ігор Бурдяк   | 6.08.2011 13:53
Никита:
Яким би не був результат знакового суду над Тимошенко – він (Янукович) все одно попадає в ізоляцію. Одним ударом, його ж руками, йому відрізали шлях до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Заганяють у російське стійло.
Никита   | 6.08.2011 14:00
Ігор Бурдяк:
не вірять в те, що рішення про її арешт приймав суд.
Хіба це якась новина? Всі і так знають, що собою уявляє суд в Україні.
НМД головною проблемою для влади є те, що навіть противники Тимошенко негативно сприймають її арешт. Цим арештом влада і особисто Янукович дискредитує себе як в Україні, так і за її межами. Навіть в РФ!
Никита   | 6.08.2011 14:18
Чесно сказати, я не розумію істинних мотивів арешту Тимошенко і не бачу логіки у діях влади.
Ігор Бурдяк   | 6.08.2011 15:07
Никита:
Згадайте як Лілія Шевцова цитувала Тойнбі. Я по-пам'яті: інколи трапляється так, що влада і суспільство наче сходять з розуму. Їхні дії стають алогічними. Таким чином загинуло багато цивілізацій. Надіюсь, що це не той випадок.
Возняк пише, що у владі є люди, які спеціально дискредитують Януковича, щоб змусити його "лягти під Росію".
Никита   | 6.08.2011 15:54
Ігор Бурдяк:
Все це так, але... Згадаймо ще таку річ: шукайте, кому вигідно. Так от, кому саме вигідно нинішнє ув"язнення Тимошенко?
Я не бачу вигоди Януковича. Цікаво, яку він сам передбачав собі вигоду?
Ігор Бурдяк   | 6.08.2011 16:18
Никита:
Я вже свою думку з цього приводу висловлював. Вигідно Яценюку. Але невідомо, чи тою вигодою можна буде скористатися, це як у Шевченка: Хвалитеся, що Польщу колись завалили. Правда Ваша, Польща впала, та й Вас роздавила
Никита   | 6.08.2011 16:31
Ігор Бурдяк:
Вигідно Яценюку
Якщо це правда, що його купив Ахметов... Отже, це гра Ахметова? Щоб поставити Президентом Яценюка?
Ігор Бурдяк   | 6.08.2011 16:51
Никита:
Побачимо. Якщо це так, то дасться видіти. І це був би найкращий варіант.