Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
2

Янукович і Кирило Гундяєв. Чи може громадянин сусідньої держави впливати на Президента України?

Никита | 20.07.2011 00:51
"Віктор Янукович виховувався під впливом духовного вчителя Зосими Сокура, якому належить заповіт, що Білорусь, Україна й Росія мають триматися разом. Що не може йтися про розрив з Московським патріархатом, що у разі розриву і оголошення автокефалії – навіть канонічної –
Коментарі
Никита   | 20.07.2011 00:55
не треба підпорядковуватися Київському митрополиту, а йти прямо під Москву і так далі.

Я думаю, що це на президента справило серйозний вплив. Також на нього серйозний вплив, очевидно, справляє сам патріарх Кирило і його бачення розвитку православної ситуації в Україні.

Принаймні, в Патріаршу раду з господарювання чи з економіки, створену при главі Російської православної церкви не входить жодна перша особа з країн, які належать до так званої економічної території Московського патріархату. Окрім президента Віктора Януковича та прем'єр-міністра Миколи Азарова.

(кінець цитати)
Ігор Бурдяк   | 20.07.2011 05:32
можна назвати лише одного архієрея, який безоглядно, без усіляких хитань вважає, що Українській православній церкві потрібен автокефальний статус. Це митрополит Черкаський і Канівський Софроній.
Єленський забув ще 33-річного архієпископа Олександра Драбинко, має великий вплив на митрополита Володимира. Звичайно, з тактичних міркувань він про це голосно не говорить.
Ігор Бурдяк   | 20.07.2011 07:57
Янукович і Кирило Гундяєв. Чи може громадянин сусідньої держави впливати на Президента України?
Відповідь на це питання дає перша фотографія з запропонованої статті.
Ігор Бурдяк   | 20.07.2011 08:09
До речі папа римський (патріарх західної церкви) на відміну від східних патріархів
не підлягає правовим законам і не може бути громадянином жодної держави.
Никита   | 20.07.2011 10:07
Ігор Бурдяк:
До речі папа римський (патріарх західної церкви) на відміну від східних патріархів
не підлягає правовим законам і не може бути громадянином жодної держави.
І це дуже мудро.
Никита   | 20.07.2011 10:14
Ігор Бурдяк:
Власне, прихильність Януковича до МП і призначення Табачника – це дві, так би мовити, обтяжуючі обставини; по цих двох пунктах він гірший за Тимошенко.
Характерно, що адепт влади Януковича автор Кр-к ревно відстоює обидва пункти, не тільки виправдовуючи їх, але й знаходячи в них певний позитив...
Ігор Бурдяк   | 20.07.2011 10:22
Никита:
Ігор Бурдяк:
... адепт влади Януковича автор Кр-к ревно відстоює обидва пункти, не тільки виправдовуючи їх, але й знаходячи в них певний позитив...
Адепт зобов'язаний.
Никита   | 20.07.2011 10:44
Ігор Бурдяк:
Адепт зобов'язаний
Гадаєте, адепт обов"язково є фанатиком? Він не може критикувати об"єкт своєї прихильності навіть у найменших деталях?
Ігор Бурдяк   | 20.07.2011 10:55
Никита:
Якщо адпет (ревний прихильник будь-якого вчення, ідеї) почне сумніватися хоча б в одному пункті (в даному випадку слів і дій президента), то поступово це може призвести до цілковитого заперечення його програми. Так що краще не ризикувати.
  | 21.07.2011 05:40
Ігор Бурдяк:
Никита:
Якщо адпет (ревний прихильник будь-якого вчення, ідеї) почне сумніватися хоча б в одному пункті (в даному випадку слів і дій президента), то поступово це може призвести до цілковитого заперечення його програми. Так що краще не ризикувати.
Не сумнівається тільки дурак, пане Бурдяк. Ще Рене Декарт писав – я сумніваюся – значить я мислю. Я мислю – значить я живу! А у Вас і тіні сумніву нема, що все що робить Президент є зрада, продажа, сдача і тп і тд...То хто з нас тут той тупий адепт?
Ігор Бурдяк   | 21.07.2011 10:27
Кр-к:
у Вас і тіні сумніву нема, що все що робить Президент є зрада, продажа, сдача і тп і тд...То хто з нас тут той тупий адепт?
Ну для чого так категорично? Якщо інтереси Януковича співпадають з інтересами України, то він може і їй послужити. Так, як наприклад це відбулося з позовом Наталії Вітренко.
Никита   | 21.07.2011 14:46
Ігор Бурдяк:
Якщо інтереси Януковича співпадають з інтересами України, то він може і їй послужити. Так, як наприклад це відбулося з позовом Наталії Вітренко.
НВД Вітренко є маріонеткою Януковича? І позов свій робила, виконуючи його побажання?
Никита   | 21.07.2011 14:56
Кр-к:
А у Вас і тіні сумніву нема, що все що робить Президент є зрада, продажа, сдача і тп і тд...
Не згоден, що позиція автора Бурдяка аж так категорична. Тим не менше, цікаво було б дослідити питання:

Хто сьогодні приносить Україні більшу шкоду:
1. Той, хто прославляє і виправдовує всі дії чинної влади
або
2. Той, хто ганьбить чинну владу і піддає нищівній критиці всі без винятку її дії.
Никита   | 21.07.2011 15:47
Так би мовити, що з цих двох пунктів є меншим злом?
Ігор Бурдяк   | 21.07.2011 16:00
Никита:
Ігор Бурдяк:
Якщо інтереси Януковича співпадають з інтересами України, то він може і їй послужити. Так, як наприклад це відбулося з позовом Наталії Вітренко.
НВД Вітренко є маріонеткою Януковича? І позов свій робила, виконуючи його побажання?
Вітренко є маріонеткою Москви. А Януковичу важливо, як кажуть деякі аналітики, продемонструвати нині свою незалежність від Москви (чи від Путіна). Хоче все це, звичайно, догадки.