Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Коментарі
  | 13.07.2011 11:35
Ну і...? Де ж Ваші роздуми і висновок, що всі ці події свідчать про "печерське" судилище?
Никита   | 13.07.2011 11:43
Кр-к:
Я ж виразно написав в анотації, що даний допис містить тільки інформацію для роздумів і висновків.
Ігор Бурдяк   | 13.07.2011 11:53
Кр-к:
Ну і...? Де ж Ваші роздуми і висновок, що всі ці події свідчать про "печерське" судилище?
Події свідчать, що Обвинувачувана висуває звинувачення. І досить успішно.
Никита   | 13.07.2011 12:29
Ігор Бурдяк:
Ну, це переклад, запропонований прес-службою БЮТ. В оригіналі стаття називається
Die Angeklagte klagt an
Якщо Ви знаєте німецьку, не могли б дати точний дослівний переклад?
Ігор Бурдяк   | 13.07.2011 13:20
Никита:
Дякую.

Загалом переклад ідентичний.

Слово "Ungeheuer" можна перекласти: недолюдок, звір, чудовисько, потвора.

Після 2-го Абзацу відсутній підзаголовок: Тимошенко – ворог номер 1.

Ще після двох Абзаців: "Усвідомлюючи незаконність дій"

Ще через 2 Абзаци: Суддя захищається (обороняється)

Ще через 2 Абзаци: Фіксуюча камера і 1000 прихильників

"Dorfdepp" в Австрії не вживається. Depp, Deppat – йолоп, дурень. Dorf – село. Можливо, "Dorfdepp" – селюк.
Никита   | 13.07.2011 13:51
Никита:
Тобто все, що Ви перерахували, в оригіналі відсутнє?
А як дослівно (максимально точно) перекладається назва статті –
Die Angeklagte klagt an?
(Взагалі, обожнюю точні підрядкові переклади. НМД для вивчення й удосконалення мови нічого кращого нема)
Ігор Бурдяк   | 13.07.2011 14:05
Никита:
Die Angeklagte klagt an – Обвинувачена (підсудна) звинувачує (дорікає).
Die Angeklagte – обвинувачена, підсудна.
Der Angeklagte – обвинувачений, підсудний.
Anklagen – звинувачувати, пред'являти звинувачення, дорікати.
an – відокремлюваний префікс.
Никита   | 13.07.2011 14:27
Ігор Бурдяк:
Дякую, отже переклад правильний.
Отже, наочно бачимо підтримку Тимошенко з боку німецької політичної еліти, яка перекликається з підтримкою з боку Путіна... якому присвоєна Квадрига і якого названо наступником Петра Першого.
Виглядає так, що шанси Тимошенко стрімко ростуть?
Ігор Бурдяк   | 13.07.2011 15:09
Никита:
Звичайно, для Путіна цей процес неприємний. Але незрозуміло, чому ж тоді МО РФ направило антитимошенківського листа Азарову. Чи це Медвєдєв постарався?
Ну і про присудження Квадриги Володимиру Путіну, повідомляло видання Suddeutsche Zeitung, про суд, який "вершить Тимошенко над режимом" – Frankfurter Allgemeine Zeitung, а точніше відображає позицію політичної еліти ФРН все-таки журнал Spiegel (Дзеркало).
Никита   | 13.07.2011 15:19
Ігор Бурдяк:
незрозуміло, чому ж тоді МО РФ направило антитимошенківського листа Азарову. Чи це Медвєдєв постарався?
Так, це питання. Невже між П. і М. настільки серйозна боротьба? Кажуть, Путін підтримує Тимошенко, а Медвєдєв – Януковича... схоже на те?
Ігор Бурдяк   | 14.07.2011 11:47
Суд над Тимошенко може дуже дорого коштувати Україні, якщо його визнають неправедним:

"Щоб угода про асоціацію між Україною та ЄС вступила в силу, потрібна його ратифікація. Я не впевнений, що парламент моєї країни проголосує "за", якщо Тимошенко сяде за рішенням суду, яке ми визнаємо несправедливим", – зазначив один з європейських дипломатів.
Никита   | 14.07.2011 14:43
Ігор Бурдяк:
Так, безумовно!
НМД значно важливіше ставлення громадян України, ніж будь-яких європейських дипломатів. Головне, щоб для громадяни України вирок суду – який би він не був, позитивний для Тимошенко чи негативний – але щоб він був переконливим для громадян України.
Подивимся.
Далеко не всім подобається той абсурд, в який перетворює суд Тимошенко. Але, з іншого боку, – це може піти на краще! Бо зараз всі вже бачать необхідність докорінної судової реформи!
Виталий Иваненко   | 14.07.2011 20:41
Приветствую автора!
Я 2 года здесь не отмечался, может утерял здешний настрой...
Никита, на мой взгляд, эти три факта не связаны и не влияют друг на друга.
Некоторой немецкой "элите" не нравится судилище, другой её части нравится Путин и его роль во взаимоотношениях России с Германией, и вместе с этим очевидно, что Путин не может испытывать комфорт от обнародования истории подписания злосчастного газового договора, в котором он выглядит жлобом, оторвавшимся на женщине, за спиной которой стоял ненавистный ему Ющенко. Поэтому он пытается образумить нашего нового барина, призывает его не зарываться.
Связь между этими событиями минимальная и не стоит ломать голову в поисках подноготной.
Ігор Бурдяк   | 16.07.2011 09:31
Никита:
Ігор Бурдяк:
незрозуміло, чому ж тоді МО РФ направило антитимошенківського листа Азарову. Чи це Медвєдєв постарався?
Так, це питання. Невже між П. і М. настільки серйозна боротьба? Кажуть, Путін підтримує Тимошенко, а Медвєдєв – Януковича... схоже на те?
А ось що каже Гриценко: Росія надала психологічну підтримку Тимошенко.