Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Навколо суду над Тимошенко

Никита | 13.07.2011 11:08

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Факти, нічого, окрім фактів. Інформація для роздумів

Навколо суду над Тимошенко
1. Frankfurter Allgemeine Zeitung (Німеччина) надрукувала статтю про суд над Тимошенко. Frankfurter Allgemeine Zeitung – поважна газета, для Германії це приблизно як New York Times для США. Це газета, що певною мірою відображає позицію політичної еліти ФРН. У статті йдеться про те, що Юлія Тимошенко намагається (і не без успіху) перетворити судовий процес проти неї на суд над "режимом Януковича". Пряма трансляція процесу по телебаченню та тисячі прихильників забезпечують їй сцену, яку вона шукала з моменту відставки з посади прем'єр-міністра ("Обвинувачувана висуває звинувачення", http://inozmi.glavred.info/articles/5770.html)2. Та ж сама еліта днями нагородила Владіміра Путіна престижною премією Квадрига. У рішенні оргкомітету премії сказано, зокрема, що російський прем'єр "вже сьогодні гідний окремої глави в книзі історії", "в традиціях Петра Першого він прокладає віхи у напрямку до майбутнього".

(DW: "Путін став лауреатом престижної німецької премії Квадрига")3. Путін вже двічі просив Януковича залишити Тимошенко у спокої. Поки що Янукович ці "просьби" проігнорував.Коментарі
А виявляється, це вже не перший такий випадок.

В 2004 г. Гамбургский университет
отказал Путину в звании почетного доктора.

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua