Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Запитання Президентові України в телепроекті "Розмова з країною" (в повному форматі)

Oleksij | 4.03.2011 13:49

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Моральний стан нашого суспільства

За 20р. незалежності Україна, вийшовши з так званого тоталітаризму радянської системи опинилась у тоталітаризмі насильства і розпусти,

який щоденно пропагується з майже усіх українських телеканалів і подається як демократія. Щодня перед очима українців сцени вбивств, насилля, вульгарщини, що стають звичними і вкорінюються у свідомості людини. Як наслідок, з цих же телеканалів ми чи не щоденно чуємо про продаж своїх дітей матерями, насильство над і серед дітей і молоді та вцілому у країні. Відповідно до Закону України "Про захист суспільної моралі" встановлено правові основи захисту суспільства від розповсюдження продукції, що негативно впливає на суспільну мораль. Зокрема у статті 5 визначено зміст державної політики у сфері захисту суспільної моралі, а одним з основних напрямків держаного регулювання обігу інформаційної продукції що впливає на суспільну мораль є:

- недопущення пропаганди в електронних та інших ЗМІ культу насильства, жорстокості, поширення порнографії

- встановлення контролю за обігом продукції, що становить загрозу суспільній моралі

17.11.2004р. КМ України було винесено постанову "Про Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі" за підписом прем'єр міністра України Віктора Януковича, відповідно до ЗУ "Про захист суспільної моралі". Хотів би звернути Вашу увагу на ефективність діяльності вище зазначеної Комісії з огляду на продукцію українських телеканалів. У своїй інаугураційній промові Ви повідомили українському народові, що отримали смирення. Це чудово і відповідає духу християнина. Крім того Вами отримано максимальні конституційні повноваження.

Чи не вважаєте Ви, що настав час побачити і зупинити руйнівні процеси свідомості українця і прийти всім разом до смирення, через покаяння всього нашого народу від простолюдина до можновладця.

Голова Правління ГО "Здорова Україна"

О. Гарон


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua