Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
загальнонаціональна акція   мітинг 25 листопада 2010 року   мітинг на Майдані   Майдан Незалежності   податковий кодекс   протести підприємців   протести проти Податкового кодексу   страйк підприємців   Гладчук   Продан   зрада

На Майдані кличуть українців готуватися до четверга

konkurs | 24.11.2010 12:10

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

У четвер 25 листопада 2010 року о 10.00 по всій Україні відбудеться загальнонаціональна акція на підтримку вимог ультиматуму.

На Майдані кличуть українців готуватися до четверга
Підприємці, що мітингують на Майдані Незалежності проти Податкового кодексу, закликають киян приєднатися до акцій.

"Київ прокинься", – закликав один з активістів зі сцени майдану.

"Ми закликаємо всіх киян також приєднатися до нас в четвер, щоб показати, наскільки Київ реагує на те, що відбувається в суспільстві", – заявив він.

"Я закликаю всіх до об'єднання... Ми з вами творимо історію", – наголосив він і нагадав, що головною метою акції протесту є вето на податковий кодекс.

До четверга акції протесту відбуватимуться у режимі чергування.

У четвер 25 листопада 2010 року о 10.00 по всій Україні відбудеться загальнонаціональна акція на підтримку вимог ультиматуму.

Хто може – приїздіть до Києва на Майдан.

Хто не може приїхати – приходьте на акції до міськдержадміністрацій у своїх містах, а в інших країнах – до Посольства України з прапорами і транспарантами на захист українців від цього кодексу.

Редактор Часопису про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям sprotiv.org Вадим Гладчук закликав підприємців надсилати СМС-ки своїм рідним, друзям та колегам з повідомленням про загальнонаціональний страйк 25 листопада з закликом приїхати на Майдан Незалежності у Київ о 9.00.

За словами Вадима Гладчука також необхідно терміново надіслати телеграму президенту України Віктору Януковичу кожному учаснику акції протесту проти Податкового кодексу за адресою 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11 з наступними варіантами текстів.

Текст1: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він порушує мої конституційні права

Текст2: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він не залишає мені жодних засобів до існування та робить банкрутом і жебраком.

Текст3: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він приймався у неконституційний спосіб з порушенням Регламенту Верховної Ради та Бюджетного кодексу.

Водночас, адміністрація сайту "За чесні податки" поділяє стурбованість щодо русла, в яке спрямувалися останні антикодексні події. "За чесні податки" відзначає відсутність прозорості в прийнятті рішень сьогоднішніх координаторів протесту, брак інформації про їхні дії та плани.

"Ультиматуми змінилися на переговори, вимоги про відставку уряду зникли, і так само незрозуміло, чому почало йтися про корекцію податкового кодексу, а не зняття його з розгляду.

Зараз ми намагаємося з'ясувати в деталях, що відбувається на Майдані та в "кулуарах" протестного процесу, що планується, чому і ким.

Запевняємо вас, що вимоги співорганізаторів протесту підприємців – Асамблеї організацій малого та середнього бізнесу та Альянсу "За чесні податки" (до якого входить ГР "Відсіч", волонтерами якого підтримується цей сайт), залишаються НЕЗМІННИМИ: відставка уряду та повна відміна сучасного проекту податкового кодексу без повернення до нього. Ми не будемо приймати рішення влади, які включають будь-який компроміс, і не будемо визнавати мотиви, які спонукають до таких компромісів.

Просимо вас зберігати енергію та оптимізм – чимало людей зараз працюють над питаннями, які хвилюють всіх нас. Ми будемо чесними у їх висвітленні. Будь ласка, слідкуйте за нашими повідомленнями" – говориться у повідомленні chesni-podatky.org.

"Доброї ночі, тільки з координаційної ради, нас продають політикам ніби свої, такі як Продан, яка сьогодні (23.11.2010) о 17;00 ходила із поправками на торги" – про це повідомляє сайт Майдан.

Як відомо, базова позиція протестуючих підприємців полягає в тому, що уряд має бути відправлений у відставку, а проект Податкового кодексу має бути ветований Президентом. Така позиція не залишає місця переговорам з урядом – оскільки жодне з цих питань не лежить в його компетенції.

Ольга Раскіна

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua