Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вадим Гладчук: Відповіді на питання, які собі задають підприємці після ухвалення Податкового кодексу

konkurs | 20.11.2010 16:47

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
2

Що зараз треба ТЕРМІНОВО зробити – це розробити типовий текс телеграм та звернень від підприємців з адресою Банкова,11 та надіслати цю телеграму кожному учаснику акції протесту проти ПК до президента України Януковича.

Вадим Гладчук: Відповіді на питання, які собі задають підприємці після ухвалення Податкового кодексу
В умовах коли народні депутати зрадили інтереси своїх виборіців і, порушуючи, Конституцію України, Регламент Верховної Ради та Бюджетний кодекс ухвалили Податковий кодекс багато розлючених підприємців, що стали жертвами підвищення податкового навантаження у 5 разів питають себе "Що робити далі?".

Редактор опозиційного "Часопису про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям" Sprotiv.org Вадим Гладчук намагався дати відповіді журналісту Ользі Раскіній на питання, які після ухвалення Податкового кодексу задають собі українські підприємці.


Підприємці, які були на засіданні "опозиційного уряду" висунули Януковичу ультиматум щодо Податкового кодексу. Там є тези про оголошення дострокових виборів Президента України та Верховної Ради.

Юльки ставлять питання про проведення досторокових виборів у ВР. Але навіщо, коли відповідно до ст.77 Конституції вже 22 листопада 2010 року мають бути оголошені ЦВК строкові вибори до парламенту на 27 березня 2011 року. Тому треба ставити питання саме про проведення виборів 27 березня 2011 року, враховучи що нинішній склад Ради проголосував за Податковий кодекс і не прислухався до позиції підприємців.

І проводити вибори не за партсписками за мажоритаркою, щоб повернути хоч якусь залежність конкретних депутатів від виборців.

Варто було б направити одну колону у понеділок з Майдану до ЦВК з вимогами оголосити 22 листопада негайно відповідно до Закону про початок виборів!

Лідери партій говорять, що за мажоритаркою – дуже легко купити виборців, а потім зігнати тушками в провладну більшість.

Нічого подібного. В умовах коли народ хоче братися за вили через підвищення податків у 5 разів – підкуп майже не можливий. У підприємців є 4 місяці на агітацію проти ПК та за себе. Тому перемога буде за нами!

Щодо більшості з тушок – подивіться скільки списочників з БЮТу, які обиралися по партспискам, сьогодні у провладній більшості Януковича-Азарова.

Чому Ви завжди критикуєте Тимошенко і БЮТ?

Щодо тимошонок. Вони і Вона могли спокійно блокувати Раду і 16 і 18 листопада, щоб голосування за Податковий кодекс не було. Але цього вони не зробили, бо як і всі держслужбовці, які ділять бюджет, зацікавленні у збільшенні його дохідної частини. Був лише піар Юлі біля Ради.

Також я не почув від Тимошенко на жодному мітингу біля парламенту запевнень, що її 45 нардепів звернуться у Конституційного суду щодо конституційності ПК, який порушує як мінімум 10 статей нашої Конституції.

Що буде відбуватися 22-го? Чому одні організатори збирають людей на Банковій, інші на Майдані?

Можна спочатку прийти на Майдан о 9.00. А о 10.00 прийти на зустріч виборців, нардепів та президента на Банкову, 11 о 10.00. Там можна буде побачити Юлію Тимошенко.

Було б непогано, щоб нардепи з опозиції допомогли підприємцям встановити наметове містечко у Межігір"ї з класною звукопідсилювачою апаратуру, щоб крутити для Яниковича його улюблену з 2004 року пісню "Разом нас багато".

Уявимо гіпотетично, що президент Янукович, який у своїй виборчій програмі обіцяв податкові канікули на 5 років підписав Податковий кодекс?

У разі якщо "президент-брехун" підпише Податковий кодекс підприємцям треба ставити велике наметове містечко біля ВР та вимагати до 31 грудня 2011 року скасування ПК або змінювати його постатейно.

Одночасно підприємцям варто погодити своїх кандидатів на мажоритарні виборчі округи на парламентських виборах 27 березня 2011 року, щоб перемогти та сформувати народну більшість у ВР, яка у квітні 2011 року вже точно скасує Податковий кодекс.

Також треба розпочинати референдум про недовіру Януковичу, якщо він підпише ПК та проводити його одночасно зі строковими парламентськими виборами 27 березня 2011 року.

Що робити підприємцям на ці вихідні?

Що зараз треба ТЕРМІНОВО зробити – це розробити типовий текс телеграм та звернень від підприємців з адресою Банкова,11 та надіслати цю телеграму кожному учаснику акції протесту проти ПК до президента України Януковича.

Текст1: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він порушує мої конституційні права

Текст2: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він не залишає мені жодних засобів до існування та робить банкрутом і жебраком.

Текст3: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він приймався у неконституційний спосіб з порушенням Регламенту Верховної Ради та Бюджетного кодексу.

І т.д.

Цих телеграм має бути десятки тисяч. Щоб Микола Азаров, який колись у 2004 ледь не вдавився на Майдані помаранчевим шарфіком зрозумів, що протести не "бутафорські"!

Спілкувалася Ольга Раскіна


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua