Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Вінниця   Сергій Годний   Тетяна Редько   вибори

Скільки ми можемо перетворювати себе на "хохлів"!

Sergiy Hodniy | 31.08.2010 18:44

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Ми забули, що в Україні актуальним мусить стати старовинна мудрість: "Моя хата скраю, першим ворога стрічаю!" Саме так мислили наші предки у сиву давнину.Безмірно вдячний шанованій мною Тетяні Редько за її позицію викладену у статті "Українська демократія – олігархічний апартеїд" (http://www.33channel.vinnitsa.com/10-35/765-10-35-27)

Дійсно, хочеться волати до співвітчизників – українців: "Браття, скільки ми можемо перетворювати себе на "хохлів"! Чому ми мовчки споглядаємо на дії "антиукраїнської влади", котра міцно засіла у владних кабінетах Києва, наших міст та сіл! Невже у нас не залишилось й крихти самоповаги? Чому ми слухаємо та віримо у їх солодкі обіцянки та даємо себе так легко ошукати під час виборів? А взагалі, що таке влада та хто ці люди?

Ми, шановні українці, мусимо знати, що влада лише найнята народом на роботу. Вона має нам служити. Що ж ми маємо на ділі? Можновладці Вінниці просто відгородилися від громади турнікетами та чинять лише те, що вигідно їм. "Слуги народу" приймають на сесіях по 200 рішень за годину, витрачаючи на одне питання у середньому 30 секунд. І цей "театр абсурду" має назву – сесія Вінницької міської ради. Вінничани, спробуйте пригадати імена бодай п'яти місцевих депутатів, котрі трохи більше 4 років тому клянчили у Вас голоси, обіцяючи служити громаді і вдень, і вночі. Після обрання ж, саме ці персони безпідставно підняли ціни на опалення та ввели шахрайський "двоставковий тариф". Це наші "слуги" роблять влаштували нам веселе життя у відношеннях з ЖЕКами, погодивши "граничні" тарифи. Нам розповідають солодкі казочки, мовляв "Не роблять, не плати!" А механізм контролю за роботою ЖЕКу, важелі впливу на нього чомусь прописати не спромоглись. Це нашій владі вигідно дерти з людей (єдине місто в Україні) три шкіри за металеві гаражі. А ми живемо за принципом: "Якщо у мене здохло теля, то хай у сусіда корова здохне!" Ми забули, що в Україні актуальним мусить стати старовинна мудрість: "Моя хата скраю, першим ворога стрічаю!" Саме так мислили наші предки у сиву давнину.

Я впевнений, що цифри, приведені у статті Т. Редько – правдива статистика. Це реалії й нашого з вами життя у Вінниці. Відкрийте очі, українці. Досить бути сліпими. Пам'ятайте, ніколи Ізраїль, США, Росія, Польща чи інша держава не житиме для України. Жодна нація не житиме для нашої нації. Ми і тільки ми українці, яких у державі близько 80%, мусимо виправити ті помилки, які допускали раніше, обираючи собі владу.Не плазуй, мій народе, на колінах перед чужою тобі владою!!!У кращому випадку ця неукраїнська влада кине тобі шмат з барського столу. Встань з колін, брате, і гучно заяви, що лише ти господар в Україні та Вінниці!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua