Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чи є в Україні утиски свободи слова?

| 5.08.2010 10:05

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
9

В своєму іетервю, відомий московський, а тепер і Український журналіст та телеведучий "Великої політики" пан Кісєльов, вважає що ні. Утисків свободи слова в Україні НЕМА!

В своєму інтервю, пан Кісєльов, який є персоною нон-грата на Мосовських каналах і взагалі у тамтешніх ЗМІ вважає, що виступи молодих Українських журналістів з епатажними заявами про утиски є просто блефом. Він також заявив, що новій Українській адміністрації жодним боком не є вигідним когось там утискати.

Кричати зараз про утиски, означає тільки одне – прорекламувати чи то пропіарити самих себе хоч в який спосіб.

Подібне ми спостерігаємо постійно на 5-му каналі, який по кілька разів на годину трагічно запиту про ту свободу слова і сам намагається дати відповідь заялодженими фразами про "перші дзвіночки" та балачками бютівця Шевченка.

Вони лише добються того, що коли, недай Боже, колись в Україні справді би почалися якісь утиски, то тоді їм вже ніхто не повірить і навів відому ьайку про хлопчика, який триччі кричав жартома, що на нього напали вовки і тішився, коли люди прибігали його рятувати. Однак коли в черговий раз на нього справді напали, то вже не прибіг ніхто і вовки його з апетитом зїли.

Ось так, подібно, стоять справи зі свободою слова в Україні, – вважає пан Кісєльов.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua