Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
4

Коментарі
Valeriy   | 4.06.2010 12:59
Статья что-то типа:
А я в ответ на Ваш маразм – написяю в калошу. Вполне в духе националистического совка. Так держать!
Перешибем нашим национал-харизматическим маразмом маразм Януковича!
Valeriy:
Статья что-то типа:
А я в ответ на Ваш маразм – написяю в калошу. Вполне в духе националистического совка. Так держать!
Перешибем нашим национал-харизматическим маразмом маразм Януковича!
А що вас не влаштовує конкретно? Навіщо оця ваша дрімуча демагогія?
Вас-иль   | 4.06.2010 13:13
Valeriy:
А по суті? Янукович – Президент країни, чи конкретного Васі? І коли Вася демонстративно акцентує, що це саме його Президент – може йому чогось бракує в сенсі самоутвердження? Коли Вася з Блоку Вітренко – це одно. Але ж правляча партія все-таки. Це по-Вашому нормально?
Valeriy   | 4.06.2010 13:17
"Коли цими українськими хлопцями керують невідомі російськомовні особи в цивільному."
1. Для 70% украинцев русский является родным языком.
2. А что, Вам приятнее когда Вам бьют морду украинско-язычные?
Вот Вам сразу два маразма в одной Вашей фразе. Продолжить или этого достаточно?
Valeriy:
"Коли цими українськими хлопцями керують невідомі російськомовні особи в цивільному."
1. Для 70% украинцев русский является родным языком.
2. А что, Вам приятнее когда Вам бьют морду украинско-язычные?
Вот Вам сразу два маразма в одной Вашей фразе. Продолжить или этого достаточно?
Брешеш нахабно й не кривишся
Valeriy   | 4.06.2010 13:24
И к тому же, обратите внимание, что я не отрицаю маразматических действий Януковича. Более того, всегда поддерживаю критику маразматических действий властей и конкретно Януковича. Но по моему твердому убеждению, с из маразмом нельзя бороться прибегая к маразму. Это из разряда – перехамить хама.
Рідна мова від пуп'янка одна і двох рідних не буває. Передивіться "17 мгновений..." за участі Тіхонова-Штірліца...:)
Valeriy   | 4.06.2010 13:32
Ткаченко Віктор Іванович:
Valeriy:
"Коли цими українськими хлопцями керують невідомі російськомовні особи в цивільному."
1. Для 70% украинцев русский является родным языком.
2. А что, Вам приятнее когда Вам бьют морду украинско-язычные?
Вот Вам сразу два маразма в одной Вашей фразе. Продолжить или этого достаточно?
Брешеш нахабно й не кривишся
Конечно иногда я могу ошибаться, но это цифра взята из социологического опроса в январе 2010 проведенного IFAK. Поищите у них на сайте. Не найдете – Вышлю Вам на email pdf. Но он около 2М. Если у Вас есть другие данные – давайте. Будет интересно на них посмотреть.
Ігор Бурдяк   | 4.06.2010 13:41
Valeriy:
Українську мову вважали рідною 67,5% населення України (Перепис населення 2001 року), що на 2,8 відсоткового пункта більше, ніж за даними перепису 1989 року. Російську мову визначили як рідну 29,6% населення, у порівнянні з минулим переписом населення цей показник зменшився на 3,2 відсоткового пункта. Частка інших мов, які були вказані як рідна, за міжпереписний період збільшилася на 0,4 відсоткового пункта і становила 2,9%.

http://www.ukrcensus.gov.ua/results/general/language/

Так що Віктор Іванович має рацію, Ви подаєте недостовірну інформацію.
Я досконально знаю російську мову (нарівні з рідною), але ніяк не можу її вважати рідною, бо думаю українською, яку всмоктав із молоком мами. Не вірите мені, зверніться до фахівців, і вони вам підтвердять те, що неможливо мати дві рідні мови.
Valeriy   | 4.06.2010 13:42
Ткаченко Віктор Іванович:
Рідна мова від пуп'янка одна і двох рідних не буває. Передивіться "17 мгновений..." за участі Тіхонова-Штірліца...:)
;-). Хорошее замечание.
34% – русский – один родной язык
38% украинцев назвали родным и русский и украинский языки. Очевидно 17 мгновений весны они не смотрели.
Итого – 72%. Я думаю Вы легко посчитаете с учетом всех остальных национальностей, для скольких процентов граждан Украины одинственным родным языком является украинский. Что-то в районе 25-23% на мой взгляд. Т.е меньше чем четверть населения. Это все факты.
Я постійно спілкуюся з поліглотами-перекладачами та поетами (вони знають по чотири і більше мов – досконально!), і ні від кого не чув, щоб вони вважали крім своєї рідної ще якусь за рідну...
Valeriy:
Ткаченко Віктор Іванович:
;-). Хорошее замечание.
34% – русский – один родной язык
38% украинцев назвали родным и русский и украинский языки. Очевидно 17 мгновений весны они не смотрели.
Итого – 72%. Я думаю Вы легко посчитаете с учетом всех остальных национальностей, для скольких процентов граждан Украины одинственным родным языком является украинский. Что-то в районе 25-23% на мой взгляд. Т.е меньше чем четверть населения. Это все факты.
Не ображайтеся – ви або придурок, або прикидаєтесь
Знати і вважати – двє бальшиє разніци, як кажуть одеські жиди...
Valeriy   | 4.06.2010 13:51
Ігор Бурдяк:
Valeriy:
Українську мову вважали рідною 67,5% населення України (Перепис населення 2001 року), ...

http://www.ukrcensus.gov.ua/results/general/language/

Так що Віктор Іванович має рацію, Ви подаєте недостовірну інформацію.