Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відповідальність

Вас-иль | 29.04.2010 23:37

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
4

Загроза, що нависла над Україною найстрашніша за останню тисячу років. Раніше, нищили українців, їх культуру, загарбували землі виключно чужинці. Вперше за українську історію, проти української державності виступає українська влада.

Загроза, що нависла над Україною найстрашніша за останню тисячу років. Раніше, нищили українців, їх культуру, загарбували землі виключно чужинці. Вперше за українську історію, проти української державності виступає українська влада. Разом з союзниками – США, Росією, Європою. Тобто з формальними ГАРАНТАМИ української незалежності та територіальної недоторканості. Жадібність з якою старвятники накинулись на Україну та пристрасть з якою доморощені яничари кинулись нищити паростки українського життя в Україні просто вражає. Янучарські блюдолизи, з легкою іронією запитують українців, а як ви буде те захищати той же Крим в разі російської агресії?. Як би ви примушували Росію забрати флот? І подібні "інтелектуальні" ігри здеградованого розуму. Тобто при новій владі апріорі розуміється, що державні інституції: армія, міліція, СБУ абсолютно самоусуваються від захисту територіальної цілісності та державної безпеки. Всі зусилля державного апарату направляються, як то не парадоксально для нормальної людини звучить, на знищення Української держави. Загрози очевидні, незабаром відчують їх абсолютно всі. Коли настане поголовне зубожіння бідних, повна руйнація дрібного і середнього бізнесу, забудова всієї України шкідливими підприємствами на яких працюватимуть китайці, в'єтнамці, турки. Фізичне знищення інакомислячих, повне згортання свободи слова, тотальне споювання, наркотизація народу. Або організуємо цьому спротив, або зникнемо з лиця Землі. Швидко і безповоротно.

Для боротьби з внутрішньою і зовнішньою загрозою необхідна єдність. Але єдність народу, а не опозиційних партій. Не можна до цієї справи допускати партії. Половина з них контролюється російськими спецслужбами. Ратифікація договору показала, як ефективно співпрацюють влада і деякі партійні лідери з опозиції. Поголовна люстрація політиків. Нові молоді лідери. І проста зрозуміла всім програма дій.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua