Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
8

Коментарі
  | 24.04.2010 13:07
Фантасмагорія по-українськи – та, яка обікрала до нитки Україну, та яка здала Грузію в часі її війни з Москалями, та як підписала кабальну ціну на газ для України, та яка ні копій1чини не виділяла Президентові Ющенку на його національні проекти, та яка ламаної копійчини не виділила на Українську мову і культуру і тепер вАна, ця жИнка, а точніше жЬІнка знову намагається баламутити довірливий люд, а авнтюристи шустери знову для цього надають їй безлімітний час, бо ця жИнка знову наобіцяла видать цьому "українському" авнтюристи "юлиних" срібняків. Тут дехто любить цитувати Бісмарка, то нагадаю, що він також і є автором слів, що "не словами, а залізом і кровю може бути обєднана Німеччина"...
jurko   | 24.04.2010 13:22
Кр-к:
Оцінка адекватна! Однак вона не спростовує факту державної зради Януковичем!
ДжаваХАЛЯВА і КАКА – одного поля ягоди...:)
jurko   | 24.04.2010 13:33
Ткаченко Віктор Іванович:
Стули пельку, суко московська!
  | 24.04.2010 13:39
А в чому зрада Юрку? Згода мовчки терпіти 25 літ присутність ЧФ за просто так, а вірніше за "борги" ЄЕСУ зрадою не було, а "насреддінівська" харківська угода раптом є окликана вАною і її прихильниками зрадою і це після того, що РФ погодилася демаркувати свої кордони з Україною після 29 літ!? Та ви всі сліпці! Ореда не означає продаж – це знають навіть діти! Нагадаю, що німці платили довгі роки американцям за перебування їх баз на території ФРН, коли американці хотіли ці бази закрити. А як поляки з чехами хотіли мати своїх територіях бази? Бо це дуже вигідний бізнес! Це колись совєти підбурювали проти баз, а зараз держави самі наввипередки пропонують свої послуги. Так в чому зрада, Юрку?
jurko:
Ткаченко Віктор Іванович:
Стули пельку, суко московська!
Злодії завше волають: "Лови злодія!"
jurko   | 24.04.2010 14:19
Кр-к:
Зрада у брутальному порушенні Конституції України, у пролонгації перебування на суверенній території військової бази ворожої держави, у зговорі з реваншистським режимом московських чекістів і державних терористів.
взгляд из Киева   | 24.04.2010 14:23
А нафига ее обьединять железом и кровью? на самом деле галичину после 500 лет "Эуропы" пришили всего 70 лет назад и не прижилась она нормально. Вот она и сама гниет, и всю страну отравляет и засырает. Отрезать ее и обратно. В Польшу. Или сама пусть живет на здоровье. И сразу всем станет проще и в самой украине проблемы исчезнут.
СВОБОДУ ГАЛИЧИНЕ!
Вас-иль   | 24.04.2010 14:49
Кр-к:
Та ви всі сліпці! Ореда не означає продаж – це знають навіть діти!. Бо це дуже вигідний бізнес!?
Бачив людей, які живуть в смітнику. І щасливі. Але ті хоч інших не закликають так жити. Ви що не бачите, що робиться?Будується олігархічна держава в якій нищаться паростки національної свідомості, чести і культури. Коли з народу твориться маса зденаціоналізованих маргіналів, якими легко керувати. Які ладні Матір, дружину дочку на пенель послати, бо це ВИГІДНИЙ бізнес. Мільярдерам то вигідно. Становище простих людей угоди лише погіршать.
Вас-иль   | 24.04.2010 14:50
взгляд из Киева:

Інтелект прихильника праффєсора так і пре.
У мене є маленька підозра, що КАКА (Кр-к), джаваХАЛЯВА (jurko) і взгляд из Киева – з одного зозулиного гніздечка, яке є провокаторським центром УП...:)
Ігор Бурдяк   | 24.04.2010 15:10
Кр-к:
...німці платили довгі роки американцям за перебування їх баз на території ФРН, коли американці хотіли ці бази закрити. А як поляки з чехами хотіли мати своїх територіях бази? Бо це дуже вигідний бізнес! Це колись совєти підбурювали проти баз, а зараз держави самі наввипередки пропонують свої послуги.
Пропонують не тому, що вигідний бізнес, Європа боїться Москви. І тому Польща і Чехія не просто дали згоду на встановлення антиракетних комплексів, і були дуже незадоволені, коли Обама почав перезавантаження.
А Янукович Москви не боїться. Вона йому ближче, ніж Київ.
Ігор Бурдяк   | 24.04.2010 15:10
Але Ви не розчаровуйтеся. Для Вас на мітингу теж місце знайдеться. Під синіми прапорами партії регіонів.
взгляд из Киева   | 24.04.2010 16:17
to Вас-иль
Удивительно что вам не понравилось. Также удивительная логика галицая Жить дотационной пьявкой на чужом организме им конечно в кайф, Так же как при этом еще обьяснять как ему этому организму надо жить и с кем дружить – это даже не интеллект проффесора. Это Полное отсутствие как интеллекта так и просто адекватного понимания жизни. Если галицаи не мразь, не пьявки то пусть себе отсоединяются и жывут себе как хотят и с кем хотят. А если не хотят отсоединяться. то пусть засунут свои языки в задницы пока их тут еще терпят. Ваше галицайское время прошло. НАВСЕГДА. 65% страны одобряют арьковское соглашение. Еще раз – НЕ НРАВИТСЯ -НАХЕР А ПОЛЬШУ...
  | 24.04.2010 16:48
Вас-иль:
Бачив людей, які живуть в смітнику. І щасливі. Але ті хоч інших не закликають так жити. Ви що не бачите, що робиться?Будується олігархічна держава в якій нищаться паростки національної свідомості, чести і культури. Коли з народу твориться маса зденаціоналізованих маргіналів, якими легко керувати. Які ладні Матір, дружину дочку на пенель послати, бо це ВИГІДНИЙ бізнес. Мільярдерам то вигідно. Становище простих людей угоди лише погіршать.
А можна без надмірних емоцій, панелей, маргіналів і тд...Ви були щасливими, коли півтори тисячі наших східних кордонів були невизнаними? То тоді все було ОК і всі патріоти запхали собі язика в одне місце!?Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua