Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мислі з древа

Вас-иль | 22.04.2010 17:13

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Некомпетентність і непрофесіоналізм аж ніяк не є оправданням зради.

Некомпетентність і непрофесіоналізм аж ніяк не є оправданням зради. Навіть для данєцких.

" Що змінилося за суттю, окрім того, що московити тепер заплатять реальні гроші і за оренду"

Московіти жодних реальних грошей платити не будуть. Ціни за газ зведені до ринкових, середньоєвропейських, взамін завищених, дарованих унікальною угодою цімашенки. Наразі маємо прекрасно проведену спецоперацію ФСБ з залученням двох кращих агентів в Україні – Тимошенко та Януковича.

"що наша економіка нарешті отримає шанс за довгі роки хоч трохи перехопити повітря!"

Щас! Далі законсервуємо сировинну економіку, що отруюює довкілля, де не проводиться реконструкція і перехід на енергоощадні та екологічно безпечні технології. Де прибутки осідають в кишенях олігархів, в офшорах, йдуть на підкуп чиновників, де зарплата робітників металургійних і хімічних підприємств в РАЗИ менша від зарплат робітників за кордоном при тій самій ціні на кінцеву продукцію. Угода передбачає КОНСЕРВАЦІЮ такого стану речей.

"Кажуть, що регіонали дбають за своїх мільярдерів. Не буду сперечатися. Може і так. Але попри це дістануть роботу і прості громадяни"

Професійні захворювання, отруєну атмосферу, найменшу тривалість життя в Європі, мінімальну зарплату.

"Держава відновить ринок збуту своїх товарів. Ви думаєте, що ЄС поспішає купувати наші тепловози чи літаки?"

Азія і Близький Схід, Північна Африка будуть поспішати закупати нашу продукцію сільського господарства. Але сільське господарство споживає на порядки менше газу, ніж хімія та металургія. Тому розвивати СГ надалі будуть руки селян, яких до того ж будуть давити податками на догоду МВФ.

"Для мене наприклад є надзвичайно важливою справою демаркація наших східних кордонів і перетворення їх на реальні державні".

Мається на увазі, що в Севастополь будемо їздити за дозволом комендатури ЧФ.

"Бо давайте не будемо лукавити, ми так ридаємо тут над тою базою ЧФ, тим клаптиком, за який нам тепер врешті будуть платити реальні гроші, але нікого з патріотів не турбує, що весь східний кордон у нас символічний і не демаркований!"

А то я думаю, яке надзавдання в Табачника та Семиноженка. Під шумок демаркувати кордони. Буде потреба в граблях – звертайтеся, допоможемо.

"Очевдно прикрим фактом є, що ми є в таких обставинах, що ми фактично змушені йти на подібні кроки, як оренда чужинцям своєї території, але запропонуйте кращий вихід, як розірвати це зачароване коло, в яке нас загнали і обєктивні історичні умови і недолга, а точніше злочинна політика попереднього уряду авантбристів?"

Енергозбереження. Розвиток сільського господарства і науки. Зменшення державного апарату. Скорочення в рази міліції. Рішуча боротьба з корупцією. Ефективне використання бюджетних коштів. Конкурсний підхід до виконання робіт коштом держбюджету. Реформа ЖКГ.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua