Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Янукович   Шухевич   донецький суд   зрада

Змичка урок з вертухаями

Вас-иль | 22.04.2010 10:03

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
4

Чому зраду Януковича так необхідно і терміново було освятити рішенням данєцкого суда про Шухевича?

Чому зраду Януковича так необхідно і терміново було освятити рішенням данєцкого суда про Шухевича? Звідки зненависть у московського керівництва до УПА зрозуміло – не можуть гебісти прощати тим, хто осмілився вносити різноманітність у красивий процес розстрілу беззбройних жертв у потилицю. Ці посміли чинити спротив, більше того – вбивати!!! доблесних лицарів нічних арештів, та вбивств з-за рогу. А звідки така ненависть у підданих донецького паханату? Не всі ж їх предки були у НКВД?

То є генетична пам'ять про страшні часи. Сталінський період – золотий період життя зека-кримінальника. Безроздільне панування над масою беззахисних політичних. Безкарне пограбування, знущання приниження з благословення влади та адміністрації. І все страшно змінилось після того, як в табори стали поступати полонені воїни УПА. Закінчилась лафа. Після ряду кривавих розборок владу в таборах захопили політичні. І режим рідний совєцкий не зміг захистити соціально близьких урок.

То ще когось після цього може дивувати ненависть бандитів, урок та їх паханів, що безкарно грабують покірних шахтарів та металургів з благословення московських вертухаїв, до самої пам'яті про Шухевича та УПА? Як і до Західної України, яка може завадити перетворенню України в образцово-показатєльний лагєрь. Де можна не працювати і отримувати доппайок за перевиконання норми виключно завдяки знайомству з нарядчиком. Де можна безкарно, разом з адміністрацією, курочити посилки з волі (з-за бугра) для покірних зеків.

Схиляйте голову панове, хваліть історичну зраду, а раптом крихта з панського столу перепаде.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua