Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Заздалегідь вибачаюся перед читачами...

| 12.04.2010 23:04

-11
Рейтинг
-11


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
16

але хочу розмістити мою дискусію з автором статті "Украина стала юридически немножно дебильной страной", пісатєлєм Ковалевским. Мушу її розмістити окремо, бо цей автор часто знімає свої статті аби замести свої "перли". Так, ви зараз з собаками не знайдете його горді слова про те, як він пишається есесесером...Зараз він цурається Українського Тризуба

Кр-к | 12.04.2010 13:43

Трудно не згодитися з влучним заголовком автора, бо в країні навіть кожен фізрук дозволяє собі мати власне тлумачення і Конституції, і давати оцінки суддям, ну а плювати на всіх президентів Української Держави, уряд, на національні символи, то це взагалі "святе". Так що дуже влучна характеристика чи то діагноз...

Відповісти | З цитатою

Александр Ковалевский | 12.04.2010 14:01

Для ананомного провокатора под ником К-кр:

В Конституции черным по белому написано, что единственным источником власти в Украине есть народ, и этот народ осуществляет власть непосредственно через органы государственной власти. По нашей Конституции народ (избиратели) проголосовали за определенные партии, и они, избиратели, не делегировали отдельным депутатам прошедших в парламент партий представлять отдельными "тушками" интересы других партий.

Відповісти | З цитатою

Кр-к | 12.04.2010 15:42

2 Ковалевский

А в чому провокація? Народом прикриваються всі кому не ліньки. Але якщо депутати є ніхто, то навіщо їх аж 450? Тоді досить їх пять штук і хай кожен з них просто має свій "процент" і на цьому кінець. Ось при такому "партійному" підході депутати справді стають безликими тушками! А у Вас виходить, що коли депутат має власну позицію, то він вже є тоді негідником.

Так в якому випадку мова може йти про тушки?

Ви можете назвати депутата своєї виборчої дільниці? Ви може знаєте окрім кількох говорящих голів хоч ще когось із тих закритих списків?

І на останок, – я думаю, що Ваша світлина у формі з Тризубом і Ваша заява, що Вашою родіною є СССР – є більшою провокацією ніж мій коментар

Відповісти | З цитатою

Александр Ковалевский | 12.04.2010 16:39

Кр-к:

2 Ковалевский

Ваша світлина у формі з Тризубом

На форме – зеленый шеврон с гербом города Харькова. На гербе нашего города изображен "рог изобилия" и никакого тризуба там отродясь не было.

Відповісти | З цитатою

Александр Ковалевский | 12.04.2010 16:42

Если бы наши депутаты были людьми чести, внефракционные "тушки" должны сдать свой мандат, раз они не желают работать в партии, по спискам которой прошли в парламент. Но у нас нет закона об императивном мандате, чем "тушки" и пользуются.

Відповісти | З цитатою

Кр-к | 12.04.2010 19:21

Александр Ковалевский:"На форме – зеленый шеврон с гербом города Харькова."

Все ясно. На Українській міліцейській формі у Харкові виявляється носять роги замість Тризуба! Може тоді Ви помилково себе називаєте міліцейським "офіцером"? Може Ви якийсь харківський партизан чи подпольщік? І після цієї заяви Ви ще дорікаєте комусь про відсутність честі?

Тепер по суті Вашого "тлумачення" регламенту ВР стосовно участі депутата у фракції. Так ще раз запитую – навіщо тримати у ВР тих решту 455 безсловесних тушок, коли все вирішувати мають пять осіб – лідерів фракцій чи партій?

"Тушки" є лише у фракції БЮТ, в лідер якої трактує своїх депутатів саме як "тушок" і яка відверто торгує мандатами!

Відповісти | З цитатою

Кр-к | 12.04.2010 21:06

Не полінувався і пішов подивитися, а що ж автор пише про себе, бо ж читаємо з його коментарів, що у нього там не Тризуб, а роги якісь. Я вже подумав, може він служив десь швецаром в готелі чи що...Коли читаємо "С 1994 по 2005 работал в правоохранительных органах.

Подполковник милиции в отставке."

Тобто зверніть увагу, що цей подполковнік служив не за часів його родіни, того есесесеру, а вже в часах Незалежної України, але виявляється, він собі там замість Тризуба "роги" нашив!

Може пане автор Ви собі витворили роль художній образ (маєте право), але Український однострій не має нічого спільного з тими рогами... Якщо Вам встидно за Тризуб на рукаві, то вберіть свою звичну ліврею...

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua