Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Янукович розпустить Раду, якщо коаліція виявиться незаконною

Valeriy | 12.03.2010 15:16

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
7

Якщо новостворена коаліція буде визнана неконституційною, то Віктор ЯНУКОВИЧ, президент України розпустить парламент. Про це заявила Ганна ГЕРМАН заступник глави адміністрації Президента, передає proUA.

Якщо новостворена коаліція буде визнана неконституційною, то Віктор ЯНУКОВИЧ, президент України розпустить парламент. Про це заявила Ганна ГЕРМАН заступник глави адміністрації Президента, передає proUA.

- Президент сказав, що він звернеться до Конституційного Суду, щоб суд дала відповідь на запити депутатів, чи можна вважати легітимною цю коаліцію і цей уряд. У Суду є три місяці на ухвалення рішення, – сказала Герман.

При цьому вона висловила упевненість, що новосформована команда "Ці три місяці не упустить".

- Працюватиме уряд, запустять механізм реформ, – заявила Герман.

- Якщо Конституційний Суд винесе свій вердикт і скаже, що ця коаліція неправомочна – значить, Президент оголосить нові парламентські вибори, і буде сформована нова коаліція, і буде сформовано новий уряд, – сказала вона.

Довідка:

Народні депутати від фракції БЮТ просять Конституційний Суд оцінити конституційність визначення коаліції об'єднанням фракцій і депутатів.

Перепечатка с http://mediastar.net.ua/politika/2463-yanukovich-rozpustit-radu-yakshho-koaliciyu.html

И мой комментарий, ради которого я разместил эту перепечатку. В какой-то мере даже прогноз.

Супер! Гениальный ход! Если вся эта петрушка с правительством и нынешней коалицией задумывалась изначально с этой целью, то это гениальная многоходовка Януковича! Правда для акцентированного логического завершения этой многоходовки Юлию Владимировну необходимо упечь за граты. Руками или американцев или россиян. Или какой-либо третьей стороны. Своими руками будет слишком грубо для такой прекрасной комбинации. Тогда гарантированно БЮТ в новой Раде будет иметь мизер мест.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua