Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ЛИСТ ДО ТЕТЯНИ КОРОБОВОЇ


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
3

Звернення до відомої журналістки, в якому йдеться про другий тур виборів Президента України та роль у голосуванні національно-демократичних сил. (Передрук із ХайВей).

ЛИСТ ДО ТЕТЯНИ КОРОБОВОЇ
Шановна пані Тетяно! Прочитав Вашу статтю "Не комильфо, однако", в якій Ви наводите одіозну, вкрай неприйнятну для другого туру виборів Президента, цитату: "Свого часу наш славний попередник, провідник ОУН, Герой України Степан Бандера вів боротьбу проти двох ворогів – нацистів Гітлера і комуно-більшовиків Сталіна. Він не шукав, де менше зло. Тому сьогодні маємо брати з нього приклад і не підтримувати жодного кандидата на виборах /.../ Це єдино правильна, бандерівська позиція".

Відразу зауважу: це порівняння в корені необ'єктивне, воно не лізе в жодні ворота і лише компрометує бандерівський рух та його провідника. Шукав названу цитату на сайті КУНу, але не знайшов. Дуже сподіваюся, що то не офіційна його заява або принаймні не перед другим туром. Заздалегідь зазначу: не з усіма діями БЮТу я теж погоджуюся, наприклад, коли йдеться про голосування за антиконституційну вимогу, де громадянин України зобов'язаний знати ще й російську мову. Це вже виглядає як закамуфльована друга державна мова й очевидне каліцтво для незалежної України.

Проте я також розумію, в яких умовах перебувала зраджена Юлія Тимошенко, де Президент фактично штовхнув її шукати порозуміння з російським правосуддям. Насправді не знаємо, чого це їй коштувало, але, позбавлена імунітету вищої посадової особи в державі, вона могла легко стати полонянкою російських спецслужб. А наш Президент, із втратою своєї бойової подруги, захитався на одній нозі і попросив милицю у Партії регіонів. Далі пішло-поїхало...Таки шкода: разом вони могли зробити набагато більше, і, можливо, п. Ющенко зберіг би свою високу посаду.

Пані Тетяно! Я Ваш давній прихильник, що часто виказував на "Оглядачі", правда, під простим іменем. Зайти на теперішній сайт жодного разу не пощастило. Тому й пишу Вам цього листа, в якому хочу довести, що не всі учасники та симпатики українського національно-визвольного руху солідарні з автором вищенаведеної цитати. Йдеться, певна річ, і про бандерівців та їхніх нащадків, до яких належу я сам.

Тяжко навіть згадувати ті далекі часи, ті плачі та голосіння жінок, немічних бабусь та дітей, що їх солдати НКВС приклАдами заганяли на вози чи машини, що мали доправити їх до Сибіру. Все те, бачене в дитинстві, пригадувалося, оживало в пам'яті попри тотальну ідеологічну обробку протягом багатьох років. Усе те і вплинуло на мою подальшу долю, яка позбавила мене елементарного людського комфорту.

Але не для того були наші великі і менші жертви, не для того ми в давні та новітні часи виборювали незалежність, аби сьогодні віддати верховну владу в державі байдужим до нашого народу і жадібним поглиначам його добра. Як ви знаєте, пані Тетяно, кращі люди України висловилися за підтримку Ю.Тимошенко в другому турі. Досить назвати лише Левка Лук'яненка і всю УНР. Про осуд позиції кабінетного діяча М.Плав'юка можете довідатися з інтернет-статті Петра Вільшаного "Забракло мудрості".

Я впевнений: багато колишніх вояків ОУН-УПА та їхніх нащадків проголосують за лідера БЮТу. Слава Богу, ця жінка має всі необхідні для керування країною риси – розум, волю і наполегливість, уміння контролювати ситуацію та діяти не від випадку до випадку, а послідовно й неухильно. Вона успішно еволюціонує як український патріот у найглибшому розумінні цього слова, як палкий захисник національних інтересів нашого народу.

Я також сподіваюся, що Ви, п. Тетяно, дещо зміните свою думку про історичну роль ОУН-УПА в нашому національно-визвольному русі, організаторам якого, так само як і БЮТу, нерідко доводилося маневрувати між великими зустрічними жорновими каменями, аби вціліти і не втратити свого потенціалу та головної мети. Знаємо, не кожний конкретний випадок можна виправдати, коли боротьба стала масовою, але така доля всіх національно-визвольних рухів. Найперша тут вина гнобителів.

На закінчення скажу: Юлія Тимошенко – випробуваний боєць, і в тому її велика перевага над іншими кандидатами, яким найняті режисери штучно створюють екранні образи рішучих і вельми розумних рятівників нації. У неї все щиро, все насправді. Тож не проспи, народе, свою долю!

Автор Леонід БОЯРЧУК

Передрук із ХайВей.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua