Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Єдині енергетичні системи України   ЄЕСУ   афери Тимошенко   вбивство Вадима Гетьмана   Ерік Холдер   Корупція   кошти Лазаренка   кримінальна справу проти Лазаренка   майно Лазаренка   Микола Обиход   Олександр Медведько   Олександр Тимошенко   Павло Лазаренко   Тимошенко назван

Шок! Тимошенко генпрокурором США названа "спільником" Лазаренка


-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
12

У позові американського генпрокурора колишній керівник ЄЕСУ чинний прем'єр Юлія Тимошенко названа "спільником" Лазаренка.

Шок! Тимошенко генпрокурором США названа ''спільником'' Лазаренка
Україна не чинить активних дій для повернення коштів екс-прем'єра Павла Лазаренка, арештованих американським правосуддям.

Про це на прес-конференції у понеділок, 25 січня 2010 року, заявив екс-заступник генпрокурора Микола Обиход.

За його словами, 10 грудня 2009 року генпрокурор США Ерік Холдер підтвердив порушену справу про конфіскацію активів Лазаренка у Федеральному районному суді округа Колумбія.

Усього пропонується конфіскувати близько 280 мільйонів доларів, арештованих американською юстицією на рахунках у різних країнах світу.

За словами Обихода, кілька років тому Мін'юст США офіційно повідомив урядовим органам України та іншим зацікавленим особам, які можуть претендувати на майно Лазаренка, про право пред'явити свої претензії на ці кошти.

Обиход наголосив, що причини пасивної позиції української сторони полягають у тому, що "в матеріалах нової справи про конфіскацію фігурують документи, згідно з якими десятки мільйонів на рахунки Лазаренка надходили з рахунків, контрольованих керівниками ЄЕСУ".

За його словами, у позові американського генпрокурора колишній керівник ЄЕСУ чинний прем'єр Юлія Тимошенко названа "спільником" Лазаренка.

За інформацією Обиход, у позові зазначено, що протягом 1996-97 років Тимошенко та її "спільники" використали компанії, які знаходилися під їхнім контролем, для платежів Лазаренку на загальну суму щонайменше 162 мільйони доларів".

"Генпрокуратура, прийнявши в часи Піскуна у 2005 році незаконне рішення про закриття кримінальної справи проти Тимошенко, ... блокує процес повернення в Україну цих коштів, які мертвим грузом лежать на рахунках Лазаренка", – сказав він.

Обиход наголосив, що громадськість має дізнатися від генпрокурора Олександра Медведька, яких заходів вживає його відомство для того, щоб повернути в Україну кошти Лазаренка, у тому числі отримані "від подружжя Тимошенко".

"Щоб ці кошти були повернуті, треба працювати над доведенням їх злочинного походження", – додав він.

Як відомо, обіймаючи посаду заступника генпрокурора, Обиход був куратором слідства у справі Лазаренка.

У 2000-му році він заявляв, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Лазаренка, а член правління корпорації "Єдині енергетичні системи України" Олександр Тимошенко обвинувачувався в дачі хабаря Лазаренку на суму $4,6 млн.

Обиход також заявляв, що Лазаренко замовив убивство тодішнього голови Нацбанку Вадима Гетьмана, заплативши за це 850 тисяч доларів.

На фото: Юлія Тимошенко за гратами чудово виглядає.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua