Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
6

Коментарі
Vakula   | 20.01.2010 08:47
НЕ підтримую ЖОДНОГО-
Ось гасло патріота КОЖНОГО,хі-хі...!.

ВАКУЛА,а шо нынче делает БЮТ,хи-хи.Дык вместе с Масквой торжествуют,хи-хи.
И это тады,кады Украина проиграла?!Дык незря вАна гоВОРила, шо Украина-
это вАна,хи-хи.Задание центра выполнено.

С чем и поздравляем всякую нечисть-ястребков из БЮТа.Назовём их поименно.
"Святая Русь" должна знать своих хероев.
Это Тримайхвостпистолетом,горбатый,герасим,сквозняк,СкакоДуб и прочая мразь,хи-хи...!.
Vakula   | 20.01.2010 09:02
НЕ підтримую ЖОДНОГО-
Ось гасло патриота КОЖНОГО,хі-хі...!.

Что вАна дерьмо,
Что Янек дерьмо.
ВАна недавно,
А Янек давно,хи-хи...!.

Украинец!
Дабы не ковыряться в дерьме,
Давай,обоим скажем НЕТ,хи-хи...!.

ВАКУЛА,а шо нынче делать кАсе,хи-хи?Дык паковать чумайданы и снимать
кАсу да идти в бизду,хи-хи...!.
Герміт   | 20.01.2010 09:12
Я відчуваю те-ж саме. Тому +
Але чому до здорових клітин Ви зарахували тільки симпатиків Ющенко? Тільки тому, що самі голосували за нього? Це або нечесно, або інфантильно.
Я би їх порахував так – [13,06 (Тигіпко) +6,96 (Яценюк) +5,45 (Ющенко) +1,43 (Тягнибок) +1,2 (Гриценко) +2,2 (проти всіх – НЕ Василь) ]*0,6 (Явка виборців) = 18,2%
Це, – так би мовити, потенційно здорові клітини. Може серед них, дійсно, здоровими є лише 5,45, але це – не лише Ющенко.
Дауне, в якій ти школі навчалося – в Мухосранській?:)
Ткаченко Віктор Іванович:
Дауне, в якій ти школі навчалося – в Мухосранській?:)
Це я до нєдоросля вакули звертався...
Vakula   | 20.01.2010 09:20
Вариант Кучма-Симоненко нынче у нас НЕ пройдёт,хи-хи...!.

НЕ підтримую ЖОДНОГО-
Ось гасло патріота КОЖНОГО.хі-хі...!.

ВАКУЛА,а как ты думаешь будут ли у нас перевыборы у Верховную Раду?Думаю,
шо нетушки.Почему?Дык половина челноков из Крысюли переползёт в Ригалово
вместе с никому НЕ нужным Литвином,хи-хи...!.
А куды денутся ястребки-патриКоты Власной дуПки,хи-хи?Видать пойдут туда же.
Дык вАны теперь никому НЕнужны,хи-хи...!.Отработаный материал,хи-хи...!.
Vakula   | 20.01.2010 09:40
НЕ підтримую ЖОДНОГО-
Ось гасло патріота КОЖНОГО,хі-хі...!.

Уважаемый Гермит! Дело в том,что в 5,45 % есть только те люди-патриоты,которые чётко видят цель и готовы идти до конца как наше славное УПА.А все остальные- колеблюющиеся,для которых цель не так очевидна.Ибо когда стоит вопрос быть или не быть Украине,то разброс мнений
недопустим.
Слава Украине!
Dubito   | 20.01.2010 10:08
Герміт:
Вам +. Это уже серьезный прогресс.
Valeriy   | 20.01.2010 10:19
5.45% голосов на выборах для действующего президента – это абсолютное мировое достижение. То есть – мировой рекорд. Причем с очень большим отрывом от второго места. Уверен, что рекорд, который установил Ющенко, обеспечил ему место в книге рекордов Гинесса, а также в музее восковых фигур мадам Тиссо. И в других подобного рода кунсткамерах уродцев.
Цитата:
"У некоторых руки растут из задницы. У Виктора Андреевича же, из задницы выросли крылья... нам на голову."
Меш1   | 20.01.2010 11:31
Типовий приклад хохляцтва: якщо гетьман не мій – гори Україна синім полум'ям. Як хохли говорять – хі-хі. І ще раз хі-хі.
Valeriy   | 20.01.2010 14:00
Меш1:
Типовий приклад хохляцтва: якщо гетьман не мій – гори Україна синім полум'ям. Як хохли говорять – хі-хі. І ще раз хі-хі.
Возможно. Но мы выбираем. Пусть плохо, пусть не тех. Но ВЫБИРАЕМ. В отличие от некоторых, которые уже просто забыли что это такое.
Никита   | 20.01.2010 15:47
Герміт:
Я би їх порахував так – [13,06 (Тигіпко) +6,96 (Яценюк) +5,45 (Ющенко) +1,43 (Тягнибок) +1,2 (Гриценко) +2,2 (проти всіх – НЕ Василь) ]*0,6 (Явка виборців) = 18,2%
На жаль, дуже важко мені поділяти Ваш оптимізм... Тигіпко принаймні – той самий Янукович, тільки без судимостей і Ахматову читав...
Никита   | 20.01.2010 15:53
Выборы ещё не закончены, но это уже не имеет значения. Кто будет во втором туре, это уже абсолютно всё равно.
От із цим згоден 100%.
Можна розслабитись і спокійно спостерігати, кого вибере собі український народ.
Вугілля від сажі не біліше.
Який дідько печений, такий і варений.
Один чорт – що собака, що хорт.
Никита   | 20.01.2010 16:00
Valeriy:
Но мы выбираем. Пусть плохо, пусть не тех. Но ВЫБИРАЕМ. В отличие от некоторых, которые уже просто забыли что это такое.
+
Я погоджуюсь з Вами в тому пункті, що вибори насправді демократичні. Вони яскраво свідчать: Україна – не Росія.
Зараз українці виберуть когось, через деякий час його переоберуть.
А якщо Той (Та), кого виберуть, доб"ється успіхів і сподобається більшості виборців – то і слава Богу.
Я з радістю визнаю, що був неправий в його (її) оцінках.
Герміт   | 20.01.2010 17:40
Никита:
На жаль, дуже важко мені поділяти Ваш оптимізм... Тигіпко принаймні – той самий Янукович, тільки без судимостей і Ахматову читав...
Згоден. Але Янукович – це Тигіпко LITE, А Тигіпко – це Янукович PRO, тому що Тигіпко на додачу ще чудовий оратор, нітрохи не гірше Тимошенко, і трохи таки розуміється на економіці.
В усякому разі розумію людей, які проголосували за нього.