Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Шанс Юлії Тимошенко

UIC INFO | 19.01.2010 19:01

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
10

Після першого туру голосування на виборах Президента України 2010 року склалася пікантна ситуація – відсутній прогноз на переконливу перемогу будь-якого кандидата. Найймовірнішою є ситуація, коли різниця між переможцем і переможеним буде в межах 1-2 відсотків...

Після першого туру голосування на виборах Президента України 2010 року склалася пікантна ситуація – відсутній прогноз на переконливу перемогу будь-якого кандидата. Найймовірнішою є ситуація, коли різниця між переможцем і переможеним буде в межах 1-2 відсотків. Тому кожному з кандидатів за час, що залишився необхідно змобілізувати свої сили для схиляння на свою сторону тих виборців, які у першому турі віддали свої голоси за інших кандидатів або не брали участі у виборах взагалі. Які ж можливості має Юлія Володимирівна Тимошенко?

У тих областях, де Юлія Володимирівна зайняла перше місце, середня кількість виборців, які прийняли участь у голосуванні – 67,47% і за неї віддало свої голоси у середньому – 39,02%. Потенційно – 3,73% від загального числа виборців максимального резерву (цифра, звичайно, утопічна, але "з миру по нитці – кандидату президентське крісло" ).

Проти всіх (не плутати з Противсіх) проголосувало 2,2% виборців. Малоймовірно, що вони поміняють свою думку до другого туру, але, якщо у першому турі можна було проголошувати свою позицію, то у другому – президента буде обрано у будь-якому випадку. Тому, мабуть варто достукатись і цього контингенту виборців, які, на відміну від попереднього, на вибори знову прийдуть.

Сума голосів виборців, які посіли місця з 10 по 18 становить 1,71%. Цифра ніби невелика, але половина – це 0,85%, що співмірне з прогнозованою різницею у голосах між претендентами. Отже навіть за них поборотися варто.

Найвагомішими є голоси виборців, які віддали свої голоси за кандидатів, що посіли місця з 1 по 5, та з 7 по 9 (товариша Симоненка принципово враховувати не будемо). Сумарно це становить 30,44% голосів. Саме за ці голоси слід поборотися найактивніше.

На нашу думку при агітації за себе у період, що залишився до другого слід зробити наступне:

• Забути про багаторічне взаємне "нищення" з Віктором Андрійовичем і постаратися прийти до взаєморозуміння. При цьому слід пам'ятати, що Віктор Ющенко – діючий Президент України.

• Зрозуміти, що авторитарність у партії – це одне, а з політиками, рівня С. Тігіпка, А. Яценюка, В. Литвина необхідно домовлятися на паритетних умовах і без обману, причому ініціатива повинна виходити з боку Юлії Володимирівни.

• З огляду на контингент виборців, які підтримували вищевказаних кандидатів та області, де Ю. Тимошенко посіла перше місце, зменшити кількість популістських обіцянок, говорити про реальні речі та збільшити нахил у національно-патріотичному напрямі.

19.01.2010

UIC.INFO

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua