Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Причини поразки Юлії Тимошенко в Тернопільській області

Еней | 15.01.2010 15:53

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Вирішальну роль під час виборчих перегонів відіграє "команда однодумців", яка не у всіх кандидатів тотожна їх бажанням і можливостям

Причини поразки Юлії Тимошенко в Тернопільській області
Участь у виборах Президента України вимагає від кандидатів не лише наявності авторитету серед народних мас, відповідної фінансової спроможності і зовнішнього вигляду, що не відлякує потенційних виборців. Чи не вирішальну роль при цьому відіграє "команда", яка не у всіх кандидатів тотожна їх бажанням і можливостям.

За розгалуженням партійна структура БЮТ залишається однією з найкращих в Тернопільській області. Серед її рядових членів є значна частина фанатично відданих Юлії Володимирівні людей, які готові на все заради перемоги своєї улюблениці. Маючи таку основу, можливо, навіть Володимир Ульянов (Ленін) уявно міг би зайняти чільне місце серед лідерів виборчих перегонів на неприйнятному для комуністів Тернопіллі. Однак, у випадку з нашою областю Юлія Володимирівна допустила, ймовірно, рокову помилку, ставлячи тут своїм головним представником Василя Деревляного, людину з нещодавно купленою вищою освітою, чоловіка без установленого власного світогляду, думок і переконань.

Підтвердженням цьому слугує звернення простих, рядових членів Тернопільської обласної організації ВО "Батьківщина" до Юлії Володимирівни, що було скероване не тільки адресату, але й в окремі місцеві засоби масової інформації, доведені до громадськості іншими законними способами.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

Наближається знакова подія у житті українського народу – вибори Президента України. Ми, усі як один, у пориві віри у Вас, надії на краще майбутнє держави та народу, не звертаючи уваги на власні проблеми і потреби, докладаємо максимум зусиль у справу Вашої перемоги та остаточного торжества правди і справедливості над брехнею і злочинністю.

Результатом нашої роботи стало зростання Вашого рейтингу в області за рік з 8 відсотків на початку року до 12 процентів на даний час. Проте, усі наші зусилля зводяться, практично, нанівець нашим очільником Василем Деревляним. За рік цей чоловік не дав жодної прес-конференції для засобів масової інформації, а його пам'ятний виступ в переддень березневих виборів до Тернопільської обласної ради кинув чималу тінь сумніву на Вас, як на політика, що оточує себе малограмотними і недолугими однодумцями. Піар-менеджмент Василя Деревляного зводиться до надоїдливого тостування і вінчання у Вашу і його особисто честь, що відбувається на різноманітних вечірках і гулянках практично щотижня.

Значного негативу Вашому іміджу на Тернопільщині додає невиважений підхід В.Деревляного у формуванні нижчої партійної ланки, її укомплектування новими силами. Кадрова політика нашого теперішнього голови швидше нагадує поведінку хабарника-викладача на вступних іспитах до навчального закладу. У партію за останніх півроку прийнято лише 8 бізнесменів та 2 державних службовці. Інші, не бажаючи здійснювати відповідну проплату В.Деревляному за членство у партії і його своєрідне "кришування", відійшли від нас, затаївши в собі глибоку образу і ненависть.

Хочемо наголосити, що фінансування виборчих перегонів нашого обласного об'єднання здійснюється за принципом: "Хочете бути в партії – заробляйте на вибори самі". Нам відомо, що чималі кошти на нашу роботу йдуть як з Центру так і за рахунок місцевих патріотів. В.Деревляний спеціально створив таку ситуацію, коли за роботу перед і на самих виборах відповідають бізнесмени середньої ланки, які фінансово більш-менш спроможні. Якщо останні починають піднімати питання про необхідність виділення їм, згідно з попередніми домовленостями, фінансової допомоги на вибори, він натравлює на них міліцію. Справжні ж кошти вірних ідеалам і Партії з Центру йдуть на задоволення власних потреб Василя Деревляного – від куплених двох квартир для родини і автомобіля вартістю понад 100000 тисяч доларів до вищезгаданих відвертих п'янок і на дівчат легкої поведінки.

Просимо Вас звернути увагу на наші проблеми і вирішити питання про заміну Василя Деревляного ще до першого туру виборів, оскільки потім буде пізно. Ми своїми силами, без фінансової підтримки, не зможемо перемогти в області навіть А.Яценюка і С.Тигіпка.

Патріоти України, члени ТОО ВО "Батьківщина"


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua