Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
14

Коментарі
Вас-иль:
Тримайхвістпістолетом:

Нема нічого поганого в переконанні, що нас чекає вибір між двома московськими агентами. Але, для чого преходити на особистості. Тут автор з ще одним Гориничем – єдиним в кількох іпостасях зійшли на...вно в прямому сенсі слова, то було їх основним аргументом. Ви сходите до аналізу особистостей, поза всяким сумнівом видатних, але це не по темі. Аргументуйте товариству, чим Вана краща від Зека, буде конструктивніше. нє?
Нема зла більшого чи меншого. І від Ющенка, і Януковича і Тимошенко йде одне зло, а те, що в когось його менше, нам від цього ні холодно, ні спекотно...
Львовянка   | 13.12.2009 13:07
До АВТОРА!
Повністю з Вами погоджуюсь відносно "президентської" поведінки Ющенка.
Але то хіба єдиний випадок хамства свого поводження з оточуючими його людьми.Це стосується не тільки Тимошенко.Згадайте його "інтерв"ю" з журналістами відносно поведінки його сина.Згадайте його хамський виступ у Східній Україні.Використання слів "...жопа,жулик...сучка з блохами" стає системними.Така поведінка свідчить про деградовану особу на рівні зав.свинферми.
І не треба тут розказувати,що його хтось там провокує.На нього дивиться та слухає не тільки народ України,але і весь світ.Мені просто соромно,що таке хамидло знов претендує на керівну посаду.Справа навіть і не в посаді,а в елементарному вихованні.
Львовянка   | 13.12.2009 13:11
Продовжую за його КОСТРУБАТУ мову.Проаналізуйте його мову.Він її знає?Ні! Вживання русізмів та лайна майже в кожному виступі характеризує -не дай Боже з Хама Пана!
Крім огиди ця людина нічого не викликає.
Вас-иль   | 13.12.2009 13:24
Львовянка:
Продовжую за його КОСТРУБАТУ мову.Проаналізуйте його мову.Він її знає?Ні! Вживання русізмів та лайна майже в кожному виступі характеризує -не дай Боже з Хама Пана!
.
Поважаю ГРАМОТНИХ поборників чистоти мови.
Vladimir   | 13.12.2009 13:43
Да, когда нечего сказать по сути, цепляются за слова.
Президент объснял, что нельзя брать без счету кредиты и, ничего не делая для преодоления кризиса, изображать, что все хорошо. Об этом было выступление. Кто против? Все молчат. Или не поняли, или не знают что ответить.
Ага, сказал "мов сучка блох" – вот и хорошо. Бог с ними, с кредитами (наверное. не нам с вами их отдавать), давай про сучку. Кого что интересует конечно.
Каждый критикан вспомнил слова о Лешенко "обозвал журналиста". Это было в 2005г. когда Лещенко очень интересовался семьей Ющенко. И прямо к Лещенко он не обращался, а рассказывал разговор с сыном в котором было слово "морда". После этого он позвонил журналисту и сам
Vladimir   | 13.12.2009 13:48
и сам Лещенко, рассказав про этот звонок, уверил публику, что у него обид и претензий нет. С тех пор 5 лет не было ни 1 плохого слова о журналистах. Но все эти годы вспоминают это слово "морда" каждый раз, когда нечего сказать по существу.
Наврное, Тимошенко говорит не косноязычно, ее речь без русизмов? А нука Тримайхвостпистолетом раскритикуйте ее? Ни в жизни.
Такая избирательная борьба за культура речи есть явная подмена понятий. Когда культура речи – инструмент, чтобы укусить из-за угла. Когда понимаешь, что прав Презиент про кредиты. а задача – сказать, что виноват. А, вот, 5 лет назад он слова "морда" сказал. Дейстивтельно, при разговоре о музыке надо сказать собеседнику, что он лысый
0   | 13.12.2009 14:10
Vladimir:
Дык тэма то у нас Трохи про Ющенко, Владимир не наводите тень на плетень.
А вы Василий,серьёзно полагаете что правозащитник стожарский и хвост макаровский суть одно и тоже?
Вас-иль   | 13.12.2009 14:19
0:

То не суть одне і теж, але одна суть.
  | 13.12.2009 16:30
Ач як КАКА-сібіряк расхрабрілсі!...:)
  | 13.12.2009 17:00
Сибиряк:
Ткаченко Віктор Іванович | 13.12.2009 16:40
"Ач як КАКА-сібіряк расхрабрілсі!...:) "

Дед в разнос пошёл... Кто там рядом,позвоните по объявлениям,пусть приедут из запоя выведут...
От бачиш – сам зізнався, що ти КАКА. Його слова...:) Ви блізнєци-братья
Вітер з Гаю   | 13.12.2009 19:08
Владимир, Ви та Ващі прихильники керуються подвійною моралью! Якщо Ющенко називає прем'єра сучкою, то нормально, мовляв не чипляйтесь за слова. Якщо ж Тимошенко просто десь хіхікнука – то катастрофа. Якщо я називаю президента хамлом, то катастрофа, неповага до всієї країни (зі слов Кр-ка), якщо ж сам Кр-к іншого президента називає свинею, то нормально...
Вітер з Гаю   | 13.12.2009 19:11
Ви, Володимир, сказали, що носії однієї ідеї називають будучи сліпими, називають інших сліпими (маючи на увазі мене). Так то, в тому то і справа, що носіями ідеї є ВИ! Кака в мене ідея? Підтримка Тимошенко? Ні! Я її не підтримую? Ненависть до Ющенко? Ні, пару тижднів тому я писав що Ющенко має краще розуміння економічних процесів ніж Тимошенко та Янукович. Так що ідею осліплені Ви! Ви осліплені своїми емоціями (любов'ю та ненавистю). А я лише спостерігаю.
  | 13.12.2009 19:41