Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
14

Коментарі
Кр-к:
Ткаченко Гнида Іванович:
Кр-к:
Не боїшся, КАКА-гомосек, що Притула тебе здасть із тельбушками?:)
Не хочеться лише з гидотою возитися
Це твоє щастя, Гнида іванович, що ти смердиш в країні, де такі збоченці як ти можуть перебувати поки не за гратами. У справді вільному, а не свавільному світі така сволота не сховалася би від правосуддя. От і користають бютівські педофіли, бандити і така наволоч як ти, що поки нема в Україні Української влади, а рядять тімошенк, туГчінови,поГтнови і решта наолочі, а їх прикривають різні яворівські і сраченки...
Так ти ще й антисеміт?
  | 12.12.2009 22:36
Вас-иль:
Ткаченко Гнида Іванович:

Зауваження про патрійота стосувалось знаменитої фрази, яку, до-речі можете вписати в свій фамільний герб. "А Україна нікуди не дінеться...". Краще охарактеризувати, ніж цими словами, Вам подібних неможливо.
Саме через таких гнид і ділася була Україна на цілі століття, а така наволоч тільки й робила, що продавала своїх. Мені часом здається, що в "Розритій могилі" Шевченко саме про таких недолюдків-"археологів" згадував, коли називав недолюдками...Не дай Боже цих педофілів і гвалтівників допустити до влади...
КАКА-гомосек, у тебе вже останні мізки витекли?
  | 12.12.2009 22:47
Ткаченко Гнида Баранович:
Підар смердючий, сифілітик захезаний – у тебе навіть нема і ніколи не було чому витікати, кандидат самозванний ха-ха-ха
Кр-к:
Ткаченко Гнида Баранович:
Підар смердючий, сифілітик захезаний – у тебе навіть нема і ніколи не було чому витікати, кандидат самозванний ха-ха-ха
І чим ти відрізняєшся від масана, вассертрума, нєхрісті, КАКА-гомосек?:)))))

Таке ж лайно собаче
  | 13.12.2009 00:17
Ткаченко Гнида Баранович:
То ти свиното є парафразівське лайно на НП. Паскудо нещасна.
Valeriy   | 13.12.2009 00:38
Это ужасно! Мне кажется, что тут на НП у нас более цивилизованные отношения, несмотря иногда на довольно острые расхождения. Или я не прав? Какой народ, такая и власть?
Никита   | 13.12.2009 00:52
Valeriy:
І ось нарешті, Валерію, настала та мить, коли я з Вами повністю згоден – це жахливо! Адже в нас на НП більш цивілізовані стосунки? Чи я не правий? і народ дійсно заслуговує саме такої влади, яку і має???
Вітер з Гаю   | 13.12.2009 01:03
Валерий, не треба підмінювати поняття. Парочко скаженних користувачів це не НП, а НП це не народ.
Никита   | 13.12.2009 01:23
Вітер з Гаю:
НП – це дзеркало української дійсності. Хай навіть маленьке кишенькове люстерко, в якому віддзеркалюється тільки якась її частинка. І тим не менше – це жахливо:)
Вас-иль   | 13.12.2009 01:28
Никита:
Це прекрасно. Я сьогодні нарешті зрозумів мотивацію опонентів Ющенка
"А Україна нікуди не дінеться... "
Вас-иль   | 13.12.2009 01:40
У них на першому місці я, красивий. Потім – мій кандидат, понеже мене обіцяв облагодіяти. Як все просто, виявляється. Носороги короткозорі.
0   | 13.12.2009 01:50
Хохлолюди жгут сегодня не па- децки, любо дорого смотреть.
Никита   | 13.12.2009 01:55
Вас-иль:
"А Україна нікуди не дінеться... "
Ми всі тут – Україна. Кожний третій українець голосує за Януковича. Кожний.... (? – не знаю точно який, але досить багато) – готовий проголосувати за Тимошенко. І все це Україна.
То куди ж ми дінемось?
Ми насправді заслуговуємо такої влади, яку мали, і будемо мати надалі: (
Українці не звикли і не можуть коритися українцям. Щойно українець спробує командувати українцями – його миттєво скидають, – і так було в нашій історії завжди. Чорна рада.
Українці весь час корилися тільки іноземцям і колонізаторам.
Vladimir   | 13.12.2009 02:04
Не в 1-й раз замечаю, человек, ослепленный идеей, всех вокруг считает слепыми. Вот и автор называет слепыми всех, кто ему поставит "-".
На счет сравнения с сучкой – это напоминает анекдот, "мама, он назвал меня собакой". назывался анекдот – о женской логике. Ясно же, что речь шла об избыточном количестве того что вредит стране. На счет мужа и прихода – так это Тимошенко сказала, Ющенко лишь прокомментировал.
Я не знаю, кто считает Ющенко спасителем. Я и раньше не считал, и сейчас не считаю. Вроде и другие, поддерживающие, так не считают, Так кого же критикует автор? Лучший из имеющихся – так это факт и автор не опровергает его. То, что Тимошенко – худший Премьер также факт и это автор не о