Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
14

Коментарі
Кр-к:
Вас-иль:"Пан Вітер невміло грає ролю наївного американця, об'єкт жартів Задорнова, який буквально розуміє сказане."

Пне Вас-иль, до чого тут американці? Цей нелегал "вєтєрок" сидить десь у Литві і зі шкіри лізе аби там якось зачепитися. Яка Америка?! Цей бідолаха навіть не може довести комусь, що він взагалі народився. Ембріон якись недороблений. Зате такий горластий, що йому ні Україна, ні Президент вже "ніпачьом". От одна біда через той закон про реадмісію і про повернення нелегалів пришлють нам це чудо назад. Смороду чи то воні буде...але тепер вже лаятиме Європу.
...умора
  | 12.12.2009 21:34
Вас-иль:"Не сприймайте все так буквально. Пред Вами людина..."
Це, точно, перед нами і перед тою Гнидою Івановичем Людина, Президент...А перед нею хто? Очмнілий від пияцтва комуняка донощик- сексот? І Ви хочете достукатися до того, хто пропив, продав, зплюндрував все на світі. Я не писав і не згадував раніше, але мені на імейл справді написала та жінка, яку згвалтувала ця скотина. Просто подякувала за людяне розуміння її проблеми. Вона справді живе зараз в Польщі. Трму, я цю стару пурхавку, цього смердячого клопа, цього бичка і золотаря не можу сприймати інакше ніж огидну гниду.
Це перевертень люди, як ви цього ще не зрозуміли!
  | 12.12.2009 21:39
Ткаченко Дурак Іванович:"Тимошенко, Яценюк, Тягнибок – не гірші. Принаймні з приходом когось із них у країні не стане гірше, а з деким навіть значно буде краще."
Не став цю агентку Кремля в один ряд, худобо, не паплюж людей, бо вони з нею на одному гектарі не сядуть!
Ти скажи, дебіле, жо вана десь відходила від влади. що знов має прийти? Бовдур старий!
Вас-иль   | 12.12.2009 21:45
Ткаченко Віктор Іванович:
Тимошенко, Яценюк, Тягнибок – не гірші. Принаймні з приходом когось із них у країні не стане гірше, а з деким навіть значно буде краще.
ДЕКОМУ звичайно буде краще в державі з Президентом Тимошенко. Але, чи буде ця держава Україною?
Кр-к:
Вас-иль:"Не сприймайте все так буквально. Пред Вами людина..."
Очмнілий від пияцтва комуняка донощик- сексот? І Ви хочете достукатися до того, хто пропив, продав, зплюндрував все на світі. Я не писав і не згадував раніше, але мені на імейл справді написала та жінка, яку згвалтувала ця скотина. Просто подякувала за людяне розуміння її проблеми. Вона справді живе зараз в Польщі. Трму, я цю стару пурхавку, цього смердячого клопа, цього бичка і золотаря не можу сприймати інакше ніж огидну гниду.
Це перевертень люди, як ви цього ще не зрозуміли!
Не боїшся, КАКА-гомосек, що Притула тебе здасть із тельбушками?:)
Не хочеться лише з гидотою возитися
Вас-иль:
Ткаченко Віктор Іванович:
Тимошенко, Яценюк, Тягнибок – не гірші. Принаймні з приходом когось із них у країні не стане гірше, а з деким навіть значно буде краще.
ДЕКОМУ звичайно буде краще в державі з Президентом Тимошенко. Але, чи буде ця держава Україною?
Гірше не буде, бо й так ми нижче плінтуса. А Україна нікуди не дінеться...
Вас-иль   | 12.12.2009 22:00
Ткаченко Віктор Іванович:

Патрійот, однако.
Вас-иль   | 12.12.2009 22:06
Кр-к:

Дійсно, даремно це все. Спочатку, я навіть запідозрив Вітра в щирості висловлених думок. Єдине, за чим шкодую, що не довелось поспілкуватисб з Бичком-оптимістом.
Отже, по-КАКИному, я не патріот, якщо буду голосувати за Олега Тягнибока?
Вас-иль:
Кр-к:

Дійсно, даремно це все. Спочатку, я навіть запідозрив Вітра в щирості висловлених думок. Єдине, за чим шкодую, що не довелось поспілкуватисб з Бичком-оптимістом.
І дійсно даремно. Краще, КАКА-гомосек, поговори сам із собою... Навіщо тобі знов Бичок-оптиміст?:)
  | 12.12.2009 22:10
Ткаченко Гнида Іванович:
Кр-к:
Не боїшся, КАКА-гомосек, що Притула тебе здасть із тельбушками?:)
Не хочеться лише з гидотою возитися
Це твоє щастя, Гнида іванович, що ти смердиш в країні, де такі збоченці як ти можуть перебувати поки не за гратами. У справді вільному, а не свавільному світі така сволота не сховалася би від правосуддя. От і користають бютівські педофіли, бандити і така наволоч як ти, що поки нема в Україні Української влади, а рядять тімошенк, туГчінови,поГтнови і решта наолочі, а їх прикривають різні яворівські і сраченки...
Вас-иль   | 12.12.2009 22:10
Ткаченко Віктор Іванович:

Зауваження про патрійота стосувалось знаменитої фрази, яку, до-речі можете вписати в свій фамільний герб. "А Україна нікуди не дінеться...". Краще охарактеризувати, ніж цими словами, Вам подібних неможливо.
Вас-иль:
Ткаченко Віктор Іванович:

Зауваження про патрійота стосувалось знаменитої фрази, яку, до-речі можете вписати в свій фамільний герб. "А Україна нікуди не дінеться...". Краще охарактеризувати, ніж цими словами, Вам подібних неможливо.
Забуло поцілувати свого кумира в пупик. Ну, пацєлуй!... За прикладом Путіна...:)
Вас-иль   | 12.12.2009 22:22
Ткаченко Віктор Іванович:

Спокійніше, а то вийдете з себе. І взагалі, щось ви схожі на Уласа. З чого б то?
Вас-иль:
Ткаченко Віктор Іванович:

Спокійніше, а то вийдете з себе. І взагалі, щось ви схожі на Уласа. З чого б то?
КАКА (васю), не прикидайся дурником...:)