Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
14

Коментарі
Вас-иль   | 12.12.2009 19:14
Сумно. Думав, нарешті почути притомні аргументи. Виявляється єдиний аргумент – фекалії. Може панове пояснять, такий феномен. Причиною конфлікту Шуфрича та Луценка не могла бути ненависть до Ющенка – оскільки в цьому вони однодумці. Але цілком могла бути любов до Тимошенко – в цьому вони теж однодумці. Парадокс.
Меш1   | 12.12.2009 19:23
Ющенко скоро піде і, слава богу, незабаром перестане ганьбити президентський пост своєю неадекватністю і своїм хамством. Не його це – "не по сеньке шапка". Нехай бджол розводить – це у нього краще виходить. А нам – нового президента. З Богом.
Вас-иль   | 12.12.2009 19:35
Меш1:

А з державу, в якій купа людей розводить бджіл, їсть сало, не святкує суботу, у Вас, випадково, не виникає бажання змінити?
Свирид Ткач   | 12.12.2009 19:44
Вас-иль:
Меш1:

А з державу, в якій купа людей розводить бджіл, їсть сало, не святкує суботу, у Вас, випадково, не виникає бажання змінити?
Нам кортить отримати зрештою державу для українців, а не для олігархів. Ви ж не олігарх?!
Никита   | 12.12.2009 19:49
Dubito:
Та хіба я тут хоч словом виправдовую Ющенка?! Це насправді лінгвістичні уточнення (а не хитрощі, як Ви сказали). Автор пише:
Пару днів тому Тимошенко сказала, що готова об'єднатися з Ющенко, не це вона у відповідь почула "блохата сучка".
Але прислів"я "Набратися, як сучка блох" не дорівнює значенню "блохата сучка". Я саме про це кажу.
Погоджуюсь, однак, і з Вами, що деякі прислів"я дійсно дуже образливі. Особливо у вустах державної особи.
Отже, й доводиться вибирати між образливими фразеологізмами Президента і огидним хі-хі Прем"єра.
Кожний і вибирає за своїм смаком:)
Вас-иль   | 12.12.2009 19:50
Свирид Ткач:
Нарешті культурна людина. На відміну від вітрів з Ткаченками. Я за те, щоб всі українці стали олігархами. І керували б державою. Для цього потрібно небагато. Думати головою, а не тим місцем, продукт якого так подобається вищеназваним панам.
Вас-иль:
Свирид Ткач:
Нарешті культурна людина. На відміну від вітрів з Ткаченками. Я за те, щоб всі українці стали олігархами. І керували б державою. Для цього потрібно небагато. Думати головою, а не тим місцем, продукт якого так подобається вищеназваним панам.
Не скомороште! Я за Україну без олігархів. І щоб кожен чесно мав можливість розбагатіти, я не як Ющенко-руки що не крали, Тимошенко-"бомжиха", Ахмєтка-рулєтка чи Януковий-бандюкович...
Вас-иль   | 12.12.2009 20:35
Ткаченко Віктор Іванович:

Ні я, ні Ви, навіть Свирид, самостійно державу не побудуємо. Тільки разом. А для цієї справи треба мислити не категоріями цінностей дітей в пісочниці, а приймати рішення, як доросла людина. І тут, людина, яка пов'язана з археологією, яка дружно співає в хорі хулителів трипільських черепків виглядає несолідно.
Вас-иль   | 12.12.2009 20:35
Ткаченко Віктор Іванович:

Ні я, ні Ви, навіть Свирид, самостійно державу не побудуємо. Тільки разом. А для цієї справи треба мислити не категоріями цінностей дітей в пісочниці, а приймати рішення, як доросла людина. І тут, людина, яка пов'язана з археологією, яка дружно співає в хорі хулителів трипільських черепків виглядає несолідно.
Вас-иль:
Ткаченко Віктор Іванович:

Ні я, ні Ви, навіть Свирид, самостійно державу не побудуємо. Тільки разом. А для цієї справи треба мислити не категоріями цінностей дітей в пісочниці, а приймати рішення, як доросла людина. І тут, людина, яка пов'язана з археологією, яка дружно співає в хорі хулителів трипільських черепків виглядає несолідно.
Ще раз наголошую – не скомороште! Перечитайте мою нотатку про трипільську культуру на "Фразі" під псевдонімом "Іван Сіверко" або на НП під псевдонімом "Улас Золотоноша". А те, що В.А. скуповує у "чорних" археологів черепки, то я це суворо засуджую. І я про це йому в вічі казав...:)
  | 12.12.2009 21:05
Ткаченко Гниді Івановичу:
Ти вже перерахуй всі свої псевда, ...і ці з КГБ також. "Архіолог" з лайнофрази...Ти писака доносів і пасквілів. Ще ховаєш свій комуняцький партквиток, комуняко-вовкулако?
Вас-иль   | 12.12.2009 21:06
Ткаченко Віктор Іванович:

Не сприймайте все так буквально. Пред Вами людина з її слабкостями достоїнствами та недоліками. Критика помилок, потрібна і необхідна. І дуже добре, що не сформувався образ божества, а саме людини. А волання дружнім хором, ставити в провину любов до бджіл, до старовини, відновлення історичної пам'яті – явно не українська справа. В українця такі речі роздратування не викликають і предметом насмішок не є. І зовсім незрозуміла позиція, начебто патріотів, які займаються такими справами.
Кр-к:
Ткаченко Гниді Івановичу:
Ти вже перерахуй всі свої псевда, ...і ці з КГБ також. "Архіолог" з лайнофрази...Ти писака доносів і пасквілів. Ще ховаєш свій комуняцький партквиток, комуняко-вовкулако?
КАКА-гомосек, я не з твого "тіста", тож пішов звідси
  | 12.12.2009 21:25
Вас-иль:"Пан Вітер невміло грає ролю наївного американця, об'єкт жартів Задорнова, який буквально розуміє сказане."

Пне Вас-иль, до чого тут американці? Цей нелегал "вєтєрок" сидить десь у Литві і зі шкіри лізе аби там якось зачепитися. Яка Америка?! Цей бідолаха навіть не може довести комусь, що він взагалі народився. Ембріон якись недороблений. Зате такий горластий, що йому ні Україна, ні Президент вже "ніпачьом". От одна біда через той закон про реадмісію і про повернення нелегалів пришлють нам це чудо назад. Смороду чи то воні буде...але тепер вже лаятиме Європу.
Вас-иль:
Ткаченко Віктор Іванович:

Не сприймайте все так буквально. Пред Вами людина з її слабкостями достоїнствами та недоліками. Критика помилок, потрібна і необхідна. І дуже добре, що не сформувався образ божества, а саме людини. А волання дружнім хором, ставити в провину любов до бджіл, до старовини, відновлення історичної пам'яті – явно не українська справа. В українця такі речі роздратування не викликають і предметом насмішок не є. І зовсім незрозуміла позиція, начебто патріотів, які займаються такими справами.
Тимошенко, Яценюк, Тягнибок – не гірші. Принаймні з приходом когось із них у країні не стане гірше, а з деким навіть значно буде краще.