Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
14

Коментарі
Вітер з Гаю   | 12.12.2009 18:27
Ти диви як поклонники президента збіглися його захищати, як мухи на гавно!
Вас-иль   | 12.12.2009 18:28
Вітер з Гаю:
Умієте по-нашому. А прикидаєтесь стоп'ятьпроцентовим американцем. Працюйте над образом – і буде вам щєстє.
Вітер з Гаю:
Вас-иль, з Вашо залізною аргументацію Ви непотопляємий, як гавно в воді.
У нас кажуть: "Як г...вно на цідилку"...:))))))))))))))))
Вас-иль   | 12.12.2009 18:31
Ткаченко Віктор Іванович:
І Ви наш хлопець.
Меш1   | 12.12.2009 18:31
З автором повністю згоден.
Є такий феномен – влада. Людина яка не має влади – одна. А з владою – зовсім інша людина.
Яке Ющенко гів...о я зрозумів у 2005 р. коли це пад...о почало хамити журналістам. Хамити некрасиво, по-барськи, як начальник з бронзи. Одним словом, хамити по-совдєпівськи.
Але випадок з Тимошенко – це ще одне "досягнення" нашого "гаранта". Такі епітети з вуст чоловіка до жінки огидні.
Така гніда як Ющенко моїй країні нічого гарного не дасть. Бо дух у нього від гниди. Я особисто проти такого президента.
Дай людині владу – і побачиш цю людину справжньою.
Вас-иль   | 12.12.2009 18:34
Меш1:
Зрозуміло, що вашій країні він нічого не дасть. Цікаво тільки, не приховуйте, як називається Ваша країна. Наперед дякую за відповідь.
Вас-иль   | 12.12.2009 18:43
Вітер з Гаю:
гавно!
Ткаченко Віктор Іванович:
г...вно


Меш1:
гів...о


Ну прямо реінкарпнація трактирника Палівця в трьох іпостасях.
Никита   | 12.12.2009 18:44
Вітер з Гаю:
Ти диви як поклонники президента збіглися його захищати, як мухи на гавно!
Це також приклад фразеологізма. Слова, що входять до нього, не мають прямого значення.
Ви ж не хочете сказати, що прихильники Президента – мухи, а Ваша стаття – гівно:)
Я надам відповідь замість запорізького козака-націоналіста Меша-1: Україна без Ющенка – синка Кучмівського. Пам'ятаєте, як В.А. називав Данілича Папою?:))))))
Вітер з Гаю   | 12.12.2009 18:49
Я розумію, що якщо я порівнюю людей з мухами чи гівном, це ще не означає, що я вважаю цих людей мухами чи гімном. Але, погодтесь, що порівняння людей з гівном, не є дуже приємним для цих людей.
Никита:
Вітер з Гаю:
Ти диви як поклонники президента збіглися його захищати, як мухи на гавно!
Це також приклад фразеологізма. Слова, що входять до нього, не мають прямого значення.
Ви ж не хочете сказати, що прихильники Президента – мухи, а Ваша стаття – гівно:)
Беріть приклад з шановного МЕШа-1, а не з г...вна КАКИ, якого ви цілуєте щоразу за прикладом Путіна-дитинолюбця
Господи, прости, адже клявся не реагувати на Нікіту...
Вас-иль   | 12.12.2009 18:58
Вітер з Гаю:
гівном, гімном. з гівном, .
Пане Нікіто, гвардія Наполеона, після поразки під Ватерлоо, в Штати не емігрувала, випадкова? Вітер явно серед предків мав цих достойних людей.
Dubito   | 12.12.2009 19:10
Автор несомненно прав, и лингвистические ухищрения Никиты ничуть не оправдывают откровенно хамское высказывание Ющенко – само употребление некоторых фразеологизмов является оскорбительным. До сих пор мы только Путина в этом уличали, что ж, посмотрим, может, наша надежа и дальше будет двигаться в этом направлении. Не оправдывает его и не менее мерзкое хихиканье Тимошенко.
Dubito   | 12.12.2009 19:10
Автор несомненно прав, и лингвистические ухищрения Никиты ничуть не оправдывают откровенно хамское высказывание Ющенко – само употребление некоторых фразеологизмов является оскорбительным. До сих пор мы только Путина в этом уличали, что ж, посмотрим, может, наша надежа и дальше будет двигаться в этом направлении. Не оправдывает его и не менее мерзкое хихиканье Тимошенко.