Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
14

Коментарі
  | 12.12.2009 16:52
Какнув і сам собі, з почуттям внутрішнього задоволення, відразу поставив собі плюса...
Очевидно, що образне порівняння, висловлене Президентом є може і трохи засильним, але тут точно як і всюди, ця далеко не леді, провокує Президента, який терпів мовчки, зціпивши зуби на хамські випади і хіхікання її самої і зграї БЮТівських провокаторів. За те своє терпіння і заслужив немало докорів від своїх прихильників, бо проявляв аж занадто велику толерантність до хамів. Нарешті Президентові терпець урвався і він вжив таке колоритне порівняння, але таки дуже адекватне, бо набралася таки по саме нікуди.
А вам, з гаю, я порадив би не обирати "фаворитів",бо фаворитизм є зле, а тверезо оцінювати ситуацію
Буду відверто критичним – не люблю, коли роблять грубі граматичні і стилістичні помилки, які принижують мою мову калинову. Це Вас не прикрашає. Але по суті нотатки я з Вами цілком згоден. Ось і КАКА – "прихильник" Ющенка – тому яскравий приклад. Як він тілько не обзиває чарівну жінку як жінку. Але на відміну від невихованого Ющенка, який більш-менш толерантно висловлюється, цей КАКА ненавидить жінок, бо він гомосек...
Вітер з Гаю   | 12.12.2009 17:04
Ох і брехун же ти кр-к, чи може просто "сліпий"... І вистачає ж совісті на біле казати чорне, а на чорне біле. Згадай весь попередній рік як президент щотиждня наїжджав на Тимошенко (використовуючи Балогу). Чи повернеться в тебе язик сказати, що це не правда, що Тимошенко на всі ці випади просто "мовчки витиралася" і працювала далі? Хіба не так було?!?! Та не треба далеко ходити. Пару днів тому Тимошенко сказала, що готова об'єднатися з Ющенко, не це вона у відповідь почула "блохата сучка". Твій президент, так як і ти, звичайне хамло.
Вітер з Гаю   | 12.12.2009 17:05
Ткаченко Віктор Іванович:
Я знаю, що пишу з помилками... Був би вдячний як би Ви мені вказали на парочку з них, щоб я міг виправитись і надалі писати краще.
Вітре, Ви потрактували цю нашу влучну поговірку не вірно, бо Президент лише порівняв її з людиною, яка бездумно влазить у борги. "Набратися, як сучка блох" – сама по собі народна українська поговірка не є прямим порівнянням з твариною.:)
Учіть мову, багато читайте українською і будете менше робити помилок. Тілько так можна виправитись і навчитись літературної мови. Я все своє життя дружу зі словником, хоч і багато пишу (романи, повісті, нариси, гуморески, оповідання, публіцистику, критику тощо). Всі люди, які працюють професійно зі Словом, послуговуються словниками, бо знати абсолютно мову неможливо...:)
  | 12.12.2009 17:29
НуВітер з Гаю:"Твій президент, так як і ти, звичайне хамло."
І після цього ти нелегельне емігрантське мурло, яке якимось чудом опинилося за межами України виступаєш в одній статті проти Української Державності, патетично запитуєш чи можна її любити, бо вонайому бач довідки не дає! А в другій опльовуєш Президента України і ще хочеш щоб тобі довідку мерщій давати? Тобі одну довідку можна дати, що ти патентований ідіот.
Ще один "науковець", як цей Дупло Іванович...Два чобота – пара.
Не є жодним гріхом обирати собі країну проживання чи навіть змінити громадянство, бо обставини в житті складаються по-різному. Але опинитися десь там і почати гадити на Батьківщину може тільки остання мерзота
КАКА, більшого хамла за тебе і найпідступнішого ворога України знайти неможливо
Вітер з Гаю   | 12.12.2009 17:39
Кр-к:
:) Я тобі вже казав, що ти РАБ! Для мене президент це просто людина, яка має певні обов'язки і яка має працювати на народ (як скажімо вчитель, або лікар). Президент це звичайна людина, а не напів бог. Я розумію, що в твоємо рабському розумінні світи звичайні люди то лайно і бидло, яке має цілувати ноги начальникам. Але, на щастя, то є лише твоя хвора уява, а не реальність. До того ж що це за подвійна мораль? Президента хамлом називати не можна, а прем'єра блохатою сучкою можна?
Вас-иль   | 12.12.2009 18:13
Пане Вітре. По пункту першому – сумно, але правда. По пункту другому – точна цитата зі слів Тимошенко. То хто над ким знущається? Ви з нас, шановний.
Вітер з Гаю   | 12.12.2009 18:16
Я Вас, Вас-иль, не розумію. Я дав точну цитату зі слів Ющенко. Внизу моєї статті є посилання на першоджерело.
Вітре, облиште – цих блюдолизів із минулого не переконаєте. Он навіть так звані "націоналісти" не відійшли від них далеко. А ще боягузливо ставлять мінуси...:)
Никита   | 12.12.2009 18:19
Ткаченко Віктор Іванович:
"Набратися, як сучка блох" – сама по собі народна українська поговірка не є прямим порівнянням з твариною.:)
+!
Гризуться, як чорти за мед - зовсім не означає назвати когось чортом.
В сірка очі позичати – не означає того, що в людини собачі очі.
Значення фразеологізма не складається з прямого значення слів, що входять до нього.
Вас-иль   | 12.12.2009 18:19
По другому пункту – про чоловіка – Ющенко дослівно повторив витяг з висловлювання Тимошенко в Одному з ток-шоу. Вас обурило таке знущання над здоровим глуздом. І справедливо. Але першоджерело – Тимошенко. Її це слова. Так, зрозуміло? А про кредити – правда. На жаль. І на радість МВФ.
Вас-иль   | 12.12.2009 18:22
Никита:
Пан Вітер невміло грає ролю наївного американця, об'єкт жартів Задорнова, який буквально розуміє сказане.
Вітер з Гаю   | 12.12.2009 18:26
Вас-иль, з Вашо залізною аргументацію Ви непотопляємий, як гавно в воді.