Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чергова ін'єкція радості?

Данканіч | 9.12.2009 22:49

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
6

Національна самосвідомість

В житті кожної держави рано чи пізно відбуваються події, котрі здатні привернути увагу світового суспільства. Не виключення і Україна, в літописах котрої тепер є свій "майдан". Перемігши власну аполітичність та страх перед владою народ, вміло скеровуваний в потрібний бік, рушив на Київ. Результативність та неординарність просто вразила – такий порив єдності в своєму роді для України річ унікальна. Ендшпіль цього дійства відомий всім – з'явився такий бажаний Президент, приступив до виконання плану порятунку країни від всього злого і недоброго косметично оновлений склад Уряду. Давалися гучні обіцянки, про які тепер може згадати лише баба Параска, на місці створювались безкінечні ініціативи та програми, ціна яких нижча за вартість зіпсованого паперу.

На порядку денному нині економічна криза, котра вдарила по найменш захищеним верствам населення. Всі супутні процеси – масове безробіття, занепад банківського сектору стрімка інфляція та загальне падіння рівня виробництва всіх галузей є закономірними та очікуваними. Проте ніяка аргументація не спроможна повернути звільненій людині втрачене джерело доходу, а невміле підтасовування макроекономічних показників – довіру до влади. Враховуючи вирішальний фактор – чергові Президентські вибори, цим не могла не скористатися опозиція, до складу якої тепер відносять себе мало не всі нинішні провладні партії. Численні опитування формують попередні прогнози, вчасно сплачені кошти допомагають отримувати необхідні судові рішення, а народне єднання тепер є головний тезис кожного Кандидату. Усміхнені та впевненні в собі, вони пророкують найскоріше економічне одужання та всіма силами намагаються підтвердити відомий тезис – повну тарілку не замінить навіть найчесніший оптимізм. Промо-акції з "зарядженими" поп-зірками переконують що Вона працює, а Він – ефективний лідер. Епідемія свинячого грипу також підкинула в багаття чергову порцію хмизу – роздача марлевих пов'язок та виділення коштів на закупівлю вакцини та мед. обладнання. Менш вмілі та обмежені ресурсами використовують саму назву вірусу та хочуть вилікувати нас від Ю1В1. Колишній очільник "ПриватБанку" та "Акула бізнесу" демонструє фізичну форму та переконує всіх охочих в нашвидкуруч створеній програмі в своїй проф.придатності. Лише чинний Президент скромно заявляє свою нескінченну любов до народних мистецтв та культури України. А об'єднання електорату перед виборами у єдину масу дає прекрасний шанс за той же виробний фонд отримати більший процент при підрахунку голосів.

Але при цьому всьому гармонічному та систематизованому дійству не конкретизуються заходи, які вже спрямовані на подолання дефіциту бюджету, численного банкрутства підприємств та безкінечних хвиль безробіття. Одним постійно заважають інші, а іншим – численні обставини, які вид тих ніяк не залежать. В нас тепер є і найдорожчий в Європі газ, і багатомільярдний зовнішній борг, і національна валюта, теперішня вартість якої – річ, на жаль, тимчасова.

Українець мало переймається долею країни, не владнавши власну. Це суть українського народу, його прокляття, нав'язане століттями панування інших держав. Проте, цей процес має зворотню силу і "майдан" це довів, але теперішні постійні заспокоєння лише збуджують національну самосвідомість, на якій і спекулюють опозиційні партії, основна мета яких – повернути владу в свої руки та продовжувати вести країну теперішнім шляхом, котрим ми йдемо вже не один рік. Відсутність справедливості в судових органах, хабарництво та нелюдське відношення ось з чим стараються зараз українці в діалозі з владою.

Численні мікро-партії націоналістичного спрямування не мають ні достатніх фондів, ні "розкручених" лідерів, авторитетність та вага слова яких мала б вплив на народ. Зважаючи на те, що даний рух є майже "підпільним" інакше і бути не може.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua