Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
3

Стефан Романів: Патріотичні кандидати на посаду Президента повинні об'єднатись

jurko | 18.11.2009 17:25
На думку С.Романіва, патріотичним кандидатам В.Ющенку, Ю.Костенку, А.Гриценку та О.Тягнибоку треба об'єднати зусилля і підтримати узгоджену, найпопулярнішу з них кандидатуру на президентських виборах. "Особисті амбіції та вузькопартійні інтереси не повинні ставити під загрозу існування державності"
Коментарі
Львів'янка   | 18.11.2009 17:40
Пене Юрку, не осудіть за запитання, - чи має право Костенко (після осіннього голосування за кааліцію) "висуватись" на оглядову посаду????
Перепрошую.
jurko   | 18.11.2009 18:14
Львів'янка:
Як на мене – у жодному разі! Я вже про цих "висувантів" писав. Але хтось мусить бути "голосом волаючого в пустині". Тут друг Стефан взяв на себе цю роль чи цей хрест.
Olexandr Teren   | 18.11.2009 18:41
Ну нехай навіть об*єднаються, у що я не вірю. Все одно на посаду Президента вибирається один. Хто?
Львів'янка   | 18.11.2009 18:51
Костенко чи Тягнибок, Гриценко? Нє, жаба задусить.
У них манія величі. (По ночах ЩЕ літають:))))) (не кажу куди чи як)
Никита   | 18.11.2009 20:50
Якби представники української політичної "еліти" були здатні до об"єднання, Україна вже була б і в НАТО, і в ЄС.
НМД це ГОЛОВНА ПРИЧИНА наших негараздів: улюблена забава "дваукраїнці-тригетьмани", або "хтокогонадурить"
jurko   | 18.11.2009 21:23
Никита:
"Лишитися має тільки один" (здається, з фільму "Горянин")
І цим єдиним має бути Ющенко!
Никита   | 18.11.2009 21:26
jurko:
Ви це Костенку і Гриценку вже пропонували?
(злобна саркастина посмішка)
jurko   | 18.11.2009 23:58
Никита:
А Ви Тягнибоку?
(СМІХ НА КУТНІ ЗУБИ)