Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-16
Рейтинг
-16


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
18

Миф о "группах НКВД", "переодетых в бандеровцев"

Славка | 19.10.2009 22:45
... Каральні акції проти мирного населення здійснювали не вояки УПА, а спецзагони НКВС. Всі ці факти документально підтверджено роботою спеціальної урядової комісії... (неправда депутата Ю.Костенко)
Коментарі
Вітер з Гаю   | 19.10.2009 22:53
Ви, совково-комуністична бикота мільйони життів загубили. А тепре ще осміюєтесь продовжувати свою пропаганду. Ваші часи вже пройшли, на щастя. Ви тепер лише атавізми.
Славка   | 19.10.2009 22:58
Вітер з Гаю:
Вы, нацисты, не умеете нормально цивилизованно и аргументированно разговаривать, а говорите, что вы – Европа и рвётесь в Евросоюз! Да вас там, дикарей, очень сильно ждут, поторопитесь! Ваш насрант Конституции обещался до конца 2005 года в Евросоюз, и что? Так же вас ждут в нато... "витер з полю, с жопы дым!".:-)))))))
Вітер з Гаю   | 19.10.2009 23:31
Славка, в тебе з головою все добре? З чого ти взяв що я нацист? Бандера нацистом не був. А комуняки знищили міліони! От звідси і юдуть мої ємоції. Я не збираюсь цивілізованно розмовляти з тими в кого не вистачає розуму зрозуміти те горе яке створили комуняки. Я не збираюсь цивілозованно розмовляти з тими в кого не вистачає розуму не заковтувати пропагандистську історію написану комуняками.
Славка   | 19.10.2009 23:39
Вітер з Гаю:
Да нормально всё с моей головой! Рекомендую регулярно проверять свою голову!
Вітер з Гаю   | 19.10.2009 23:41
Як би в тебе все було нормально з головю тобі б, бідолажний, нацики на кожнуму куті не мерещилися б.
Славка   | 19.10.2009 23:44
Вітер з Гаю:

Это у вас везде мерещатся КаГэБисты, НКВД, Павел Судоплатов, Путин, Россия, Советский Союз (в котором Вы родились), и все тако... А с вами, вуйками з полоныны, я общаюсь так, для удовольствия!:-)))))))
Вітер з Гаю   | 19.10.2009 23:49
Я навіть не знаю, хто такий павел судоплатов... А те що я народився в совку мене ніскільки не хвилює. Мене більше хвилює те, що комуняки мої дідів розтрілювали за те що вони були роботящими і заможними, а не ледарями-пролетаріями-алкашами...
ЗЕРО   | 19.10.2009 23:51
Невже НКВД та Красная Армія воювали з нацистами за незалежність України? Можливо 1-4 Українскіє Фронти Красной арміі проголосили самостійність України? Можливо вони намагались скинути злочинне керівництво країни СРиСРи,щоб не було Голодоморів, ІІ світової війни, війни яку розв*язали німецька націонал-СОЦІАЛІСТИЧНА РОБІТНИЧА ПАРТІЯ на чолі з Гітлером та россійська КОМУНІСТИЧНА (так само РОБІТНИЧА і ще більш радикальна СОЦІАЛІСТИЧНА) ПАРТІЯ на чолі зі Сталіним?А може вони зупинили відправку на заслання мільйонів ДІТЕЙ,ЖІНОК та СТАРИКІВ до Сибіру та Північного Казахстану?НІ, вони нічого не зробили,аби ЦЬОГО не трапилось. Стаття фігня,тому МІНУС.