Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-16
Рейтинг
-16


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
18

Тимошенко пообещала люстрацию в Нацбанке

Славка | 16.09.2009 09:49
Может быть хоть у неё что нибудь получится в том, чтобы иметь возможность гордиться своей страной? Очень бы этого хотелось...
Коментарі
MirVam   | 16.09.2009 09:53
Получится... Від країни окрім "гордости" нічого не залишиться, все що в неї получится.
Славка   | 16.09.2009 09:57
А после Ющера что нибудь залишилось? Один бардак и вакханалия!
Вас-иль   | 16.09.2009 10:04
Славка:
А после Ющера что нибудь залишилось? Один бардак и вакханалия!
Не заперечуючи по суті, все ж зауважу, слід з більшою повагою висловлюватись про уряд та про його очільника.
Славка   | 16.09.2009 10:10
Вас-иль:
Уряд, это правительство, а про Тимошенко я высловлювался уважительно, так что не надо ля-ля!
Львів'янка   | 16.09.2009 10:15
Славка:
А после Ющера что нибудь залишилось? Один бардак и вакханалия!
Славко, Вас вчили вихованості.
Президент держави-це людина. А Ви застосовуєте всіляки прізвиська які Вам не личать.
Можливо, Ви з бодуна? І ще не проспались, через те лізе Вам всіляка дурнота?
Вас-иль   | 16.09.2009 10:15
Славка:
Вас-иль:
Уряд, это правительство, а про Тимошенко я высловлювался уважительно, так что не надо ля-ля!
Я теж поважаю її нелегку працю, але, в переважної більшості людей, слово бардак, в сенсі закладу, який вона очолює, викликає зовсім не позитивні емоції.
Львів'янка   | 16.09.2009 10:17
слово бардак
Цей бруд занесли в часи совецького союзу. До того (кажуть) там була чистота і велика відповідальність.
Славка   | 16.09.2009 10:33
Вас-иль:
Пожалуйста, высказывайте свою личную позицию и не отвечайте за переважну килькисть людей!
Славка   | 16.09.2009 10:34
Львів'янка:
Не могла бы Вы уточнить, где это ТАМ?
Вас-иль   | 16.09.2009 10:41
Славка:
Вас-иль:
Пожалуйста, высказывайте свою личную позицию и не отвечайте за переважну килькисть людей!
Зауваження слушне. Дякую. Моя позиція. Порівняно з Тимошенко, та її послідовниками, яких у спадок нам залишає Ющенко, працівниці закладу – який Ви мали честь назвати – зразок порядності і чеснот.
Славка   | 16.09.2009 10:57
Якщо Ви маєте на увазі уряд, то Ви назвали його першим, звиняйте, дядько... До того ж, я й не знв, що там працюють тількі "працівниці"...:-)))))
Вас-иль   | 16.09.2009 11:01
Славка:
Якщо Ви маєте на увазі уряд, то Ви назвали його першим, звиняйте, дядько... До того ж, я й не знв, що там працюють тількі "працівниці"...:-)))))
Що я мав на увазі, Ви прекрасно зрозуміли. А щодо уряду, то більшість з них не то що мужчинами, а тим словом, що Ви подумали назвати не можна.
Никита   | 16.09.2009 12:24
Славка:
Может быть хоть у неё что нибудь получится в том, чтобы иметь возможность гордиться своей страной? Очень бы этого хотелось...
Абсолютно переконаний: в неї получиться! Ви, Славко, будете мати можливість гордитися УкраїноЮ, якоЮ вона стане за президентства Тимошенко. Адже для таких, як Ви, вона й працЮє.
Львів'янка   | 16.09.2009 12:55
Никита:
Славка:

Может быть хоть у неё что нибудь получится в том, чтобы иметь возможность гордиться своей страной? Очень бы этого хотелось...
Абсолютно переконаний: в неї получиться! Ви, Славко, будете мати можливість гордитися УкраїноЮ, якоЮ вона стане за президентства Тимошенко. Адже для таких, як Ви, вона й працЮє.
Помилка. Никито, ВОНА їх потім знищить.
Зараз ВОНИ їй потрібні, то вона дещицю кидає, вони перехоплюють, бо стоять близько.
Але вона їх знищить- це крисоїд.