Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОЖДЕННИМ ЗЕМЛЯКАМ МОЇМ В УКРАЙНІ І НЕ В УКРАЙНІ МОЄ ДРУЖНЄЄ ПОСЛАНІЄ

Дубатовк | 11.09.2009 22:26

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

Великий Державний Герб України

І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОЖДЕННИМ ЗЕМЛЯКАМ МОЇМ В УКРАЙНІ І НЕ В УКРАЙНІ МОЄ ДРУЖНЄЄ ПОСЛАНІЄ

Найближчим часом, в середині вересня, Верховна Рада з подання кабінету міністрів України, на чолі з прем'єром Ю.Тимошенко, збирається затвердити великий державний герб України, який зганьбить нашу Рідну Неньку навіки, якщо ми залишимося байдужі до всього того, що є найдорожчим для справжнього українця.

Великий Державний Герб України – http://fileshare.in.ua/2199030Дружній шарж колективу співавторів – http://fileshare.in.ua/2199250Автор Великого Державного Герба України є талановитий художник Івахненко Олександр Андрійович, нині покійний.

А те опудало, що нині хочуть прийняти на Великий Державний Герб – це посміховисько не створив, а нашкодив Якутович Сергій.

Чому нашкодив, це ми зараз пояснимо. Не знаю, які мотиви впливали на "творчість" його колективу – паразитів, на тілі Неньки-України, але придивившись стане зрозуміло, що це робота є антиукраїнською.

Навіть моя маленька племінниця, яка не чула жодного з моїх зауважень і то сказала: "Що за москаль з польським левом, біля нашого Тризуба!"

Зупинімося детальніше на описі елементів зображення, запропонованого кабміном з подачі Якутовича і його "геніального" товариства.

Почнемо з того, що зображена праворуч малого Герба фігура, не може вважатися козаком з мушкетом – герб Війська Запорізького (20 стаття Конституції України), а це є гібридне створіння, вдягнене в московський, стрілецький кафтан з жандармською шашкою 19 століття,та в шапці, що не має нічого спільного з козацькою добою, і стоїть воно неначе виродок на гейпараді, хизуючись ботфортами, та червоною спідницею. Видно не випадково Тарас Чорновіл і Анна Герман запропонували законопроект, по якому будуть притягуватись до кримінальної відповідальності особи, які проявляють ворожість до будь якої соціальної групи...

http://gska2.rada.gov.ua:7777/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=33886

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi

А щодо лева, який мав би символізувати Галицьке Князівство, то і він більше подібний на руду кішку, а не на царя звірів.

"Ой, встань,тай подивися, Князю Галицький Данило

Що нелюди і зрадники з Твоїм Гербом зробили!!!"

Дай Боже Царство Небесне Олександру Івахненку, а тим хто спаплюжив його творчий здобуток,

"воздасть їм Господь за діла їх лукаві,

погубить їх, і їх слава

стане їм в неславу."

(Т.Г.Шевченко, Псалми Давидові, пс.93)

Прийшли перевертні і те творіння в яке вклав душу талановитий художник, так спотворили, що і мати рідна не впізнає. Над малим Гербом України в запропонованому проекті ми бачимо перевернутий догори ногами геральдичний намет (інша назва шатро). Герб зображено здебільше в червоно-жовтих кольорах, замість жовто-блакитних, національних кольорів Прапора України (20 стаття Конституції України).

Хто ж нам нав'язує це спотворення? Давайте порівняємо нинішній варіант проекту з гербом Ротшильдів... http://www.novasich.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=4233Не дамо ж зганьбити нашу національну символіку. На завершення зауважимо: Хіба може бути девізна стрічка на гербі, без девізу. Невже стоять їм поперек горла три золоті слова: "Воля, Злагода, Добро"?

Державні символи Неньки – України – це наче ЇЇ Святковий Одяг, тому не будьте байдужі, не допустіть того, щоб світ побачив таке посміховисько.

Закарбуємо на серці Кобзареві правдиві слова:

"І чужому навчайтесь,

Й свого не цурайтесь,

Бо хто матір забуває,

Того Бог карає..."

(Т.Г.Шевченко, І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОЖДЕННИМ ЗЕМЛЯКАМ МОЇМ В УКРАЙНІ І НЕ В УКРАЙНІ МОЄ ДРУЖНЄЄ ПОСЛАНІЄ)

З повагою, Богдан Дубатовк.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua