Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ігор Нонік   катування   знущання   побиття   Віталій Ярема   ICTV   УНІАН   ЄКиїв   вул. Хрещатик   119   РВВС Голосіївського р-ну   Олексій Кутєпов   Олександр Гончаров   Жуків острів   вбивство   ІТТ   свідчення   стаття 62 КУ   структура МВС   Луценко   Коляда   Україна   СВБ   суд   Генеральна пр

Свавілля міліції: незаперечний факт української реальності


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

14 вересня 2009 року о 14.30 в приміщенні ІА "УНІАН" (Київ, вул. Хрещатик, 119) відбудеться прес-конференція, присвячена темі катування затриманих працівниками міліції РВВС Голосіївського р-ну

Свавілля міліції: незаперечний факт української реальності
14 вересня 2009 року о 14.30 в приміщенні ІА "УНІАН" (Київ, вул. Хрещатик, 119) відбудеться прес-конференція, присвячена темі катування затриманих працівниками міліції РВВС Голосіївського р-ну. Справа пов'язана зі скандальним вбивством гр. Олександра Гончарова, який проживав з сім'єю на Жуковому острові на самозахопленій землі протягом тривалого часу.

Свого часу ця справа набула резонансу, оскільки після зазначеного вбивства медіа, а також ряд природоохоронних організацій, підхопили тему. Одним із чинників, які посприяли розголосу, стала безпосередня участь відомого журналіста (в цей час Гончаров активно співпрацював зі знімальною групою ICTV, роботу якої курував Олексій Кутєпов).

Природоохоронні організації на тлі реальної проблеми (вимивання піску й руйнування ландшафту Жукового острова), яка вже не один рік турбує захисників природи, використали вбивство на свою користь, зробивши Гончарова "активістом-екологом". До березня таким він навряд чи був (про що свідчать факти й результати розслідувань). Він почав протестувати тільки тоді, коли видобувальники піску почали заважати йому рибалити та, за показами дружини, "вдерлися до його приватної власності".

За "наводкою" головного столичного міліціонера Віталія Яреми винні були означені ще до затримання й висунення звинувачення: "Особи, які вчинили замовлення вбивства Олександра Гончарова, встановлені. Один із них затриманий. Інший перебуває у розшуку. Його прізвище – громадянин Нонік, який зараз переховується від слідства. Однак найближчим часом і він буде затриманий. Особи виконавців не встановлені".

Проте ніхто із захисників природи навіть не поцікавився, хто такий гр. Нонік Ігор Анатолійович? Чи є гр. Нонік власником підприємств, які займаються незаконним вимиванням піску на острові? Яким чином дізнався Ярема про замовників, не знаючи про виконавців?

Життя маленької людини в нашій країні, як завжди, не актуальне для більшості. Тільки під загрозою власному здоров'ю чи життю ми починаємо задумуватися про систему, яка безкарно займається катуванням навіть ще не засуджених людей.

Гр. Нонік, якого місцева міліція зробила цапом відбувайлом, уже третій місяць без необхідної доказової бази перебуває в ІТТ. Вражає й інше, за словами адвоката й дружини обвинуваченого, він систематично піддавався катуванню: з нього фізично й психологічно знущалися, били, роздягали наголо, міліціянтка здійснювала наругу над статевими органами прикутого наручниками чоловіка.

Одним з керівників РВВС Голосіївського р-ну, за словами Нонік В. В. (дружини обвинуваченого), була зроблена заява: "Якщо ти не даси тих свідчень, які мені потрібні, то твої знущання будуть продовжуватись, бізнес твоєї родини "порву" на шматки та закрию. Скарги не допоможуть, так як усі підлеглі служби мого району будуть робить те, що я їм накажу. Вся твоя сім'я опиниться на смітнику".

Усі особи, позбавлені волі, мають право на гуманне поводження і поважання гідності, властивої людській особі. Стаття 62 КУ говорить: "Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду".

Маємо спільним фронтом виступити проти будь-якого насильства структурою МВС, яка утримується за народні кошти, над громадянами України.

А крапку в справі має поставити суд.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua