Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Антитерор   навчання

Антитерор в дії

Аговтышев | 3.08.2009 16:14

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

СБУ

Сьогодні в Криму розпочалися широкомасштабні тактико-спеціальні антитерористичні навчання під егідою Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Регулярності та масштабності проведення подібних навчань очолюваним Валентином Наливайченком відомством могли б позаздрити інші правоохоронні органи, адже такого рівня інші силові структури ще, на жаль, не досягли.

Зусиллями СБУ, яка, до речі, нещодавно викрила в Україні діяльність потужного осередку відомого у світі терористичного угруповання "Хізб ут -Тахрір", широкій громадськості стали відомі результативні здобутки вітчизняної спецслужби в боротьбі зі світовою загрозою – тероризмом.

Як неодноразово заявляв Голова СБУ Валентин Наливайченко, боротьба з терористичними проявами є пріоритетним завдання спецслужби, тому сьогоднішні навчання є закономірністю в діяльності вітчизняної спецслужби.

Окрім того, світова загроза під назвою "тероризм" потребує злагоджених дій у боротьбі з нею. На сьогоднішній день під керівництвом пана Наливайченка міжнародне співробітництво спецслужб досягло бажаного та необхідного рівня – безумовно, тут не обійшлося без дипломатичного таланту Голови СБУ. Таким чином, ефективна робота СБУ певною мірою обумовлена і тісною співпрацею з іноземними спецслужбами, які передають надбаний досвід для спільного викоренення цієї "ракової пухлини".

І тут неможливо не відзначити важливість діяльності нашої спецслужби, яка дійсно стоїть на захисті наших з вами інтересів, залишаючись взірцем справжньої міцної європейської спецслужби.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua