Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Чия земля? Лозинського! Віктор Лозинський сказав: "Бачиш, ти привів Ющенка до влади, підтримавши його на Майдані, й сьогодні сидиш. А я з ним "по дьоснах ганяю".

Юрій Самсон | 25.06.2009 13:44
Чоловік розповідає, як депутат Лозинський душив його петлею для тварин. "Потім почав вимагати, щоб я зняв галоші. На вулиці зима, снігу по коліна, а до села 8 кілометрів... Збив із ніг і почав бити. На заклики отямитися, відповів – я не просто повідбиваю тобі все, а і уб'ю!".
Коментарі
Львів'янка   | 25.06.2009 13:57
Потрібен ВСЕНАРОДНИЙ суд.
Інакше із НИМИ розмовляти неможна.
Виходить, що простолюдину побачивши "джипа" потрібно падати на землю і бездиханно лежити?
Подивіться, шановне товариство, як активно зараз НАМ показують ЯК будуть відключати:воду, електроенергію...
Але ХТО винен в нашому зубожінні?
Так вони ВОНИ винні, саме ВОНИ нас обікрали позбавивши права на роботу.
Шановні, ВЛАДА є вбивцею, притому вбивцею який удосконалюється в своїй безкарності!!!
Ми повинні показати свою СИЛУ, свій РОЗУМ.
Ми повинні ізгнати " безнаціональних істот"...чим швидше тим краще для нашого розвитку.
Львів'янка   | 25.06.2009 14:01
Після виклику до прокуратури, де Любов Олійник протримали більше чотирьох годин без склянки води, їй виклали кілька видів зброї і наказали "згадати", яку з них чи всі одразу показував син. Односельці жінки переконані: старенькій жінці не випадково показували напередодні таку саму зброю вдома, змушуючи запам'ятати її. Лише так згодом можна було відмити від крові руки вбивць і очорнити мертвого Валерія, якого всі в Грушці називали "Божим чоловіком".
Потрібно ВБИВЦЬ оточити і огородити колючим дротом і по дроту пустити електричний струм. НЕХАЙ ВИЗДИХАЮТЬ.
Зуб за ЗУБ. Інакше нас знищать.
Львів'янка   | 25.06.2009 14:03
Останнім Лозинський підпалив авто хлопців з Одеської області, які погналися за зайцем, не знаючи, що це приватна власність, бо ніде жодної таблички немає! Лише місцеві знають про його територію, бо нардеп називає весь Голованівський район – "своїм, який він нікому не віддасть", – каже мешканка села Грузьке Тамара Лісовська. "Авто тут горять регулярно – це один із методів впливу на місцевих, щоб боялися. А ті, хто затягують конфлікт із депутатом, не йдучи на поклін, ризикують позбутися й обійстя, – додає літня сусідка пані Лісовської, яка боїться назвати навіть своє ім'я – Я пам'ятаю, як стояв спалений "бобик", а приїжджі весь час дивувалися: чого це в нас кіно знімають?".
Львів'янка   | 25.06.2009 14:03
До НИХ застосувати їх методи.
Робити без свідків.
Львів'янка   | 25.06.2009 14:08
Коли місцевий священик церкви Київського патріархату отець Василь спробував протестувати і проти зникнення Тризуба, і проти зникнення пам'ятника Шевченку, Лозинський особисто кілька разів просив "не пхатися". "Він доганяв чоловіка по дорозі додому на своєму джипі. Причому намагався перегородити дорогу, лякаючи, що наїде на нього. Я матір-героїня п'ятьох дітей і завжди сподівалася на Юлію Тимошенко. Але сьогодні можу заледве прогодувати діток, не кажучи вже про навчання. А депутат Юлії Володимирівни замість підтримки залякує мого чоловіка", – каже дружина отця, Віра Іванівна.
"Він доганяв чоловіка по дорозі додому на своєму джипі.-доганяти їх і бити, жорстоко бити, віддячити за все.
Стрілець   | 25.06.2009 14:09
Львів'янка:
До НИХ застосувати їх методи.
Робити без свідків.
З ними можна тільки їхніми ж методами.
Бо інших аргументів вони всеодно не сприймають.
Тим більше, що завжди знайдеться продажний суддя.
Тим більше – адвокати.
Це все у їхній владі та в їхніх грошах.
А коли їхніми ж методами та без жодних "попередніх оголошень намірів" – діло піде.
Вас-иль   | 25.06.2009 14:12
Нагороджувати Лозинського Турчинов буде, чи особисто Юля?
Стрілець   | 25.06.2009 14:14
Адже досить подумати:
якби той Олійник справді мав при собі аж дві одиниці вогнепальної та відповідні наміри, та ще описану грамотність – він міг би замаскуватись десь на дорозі, де ті виродки їздять і провести холоднокровний розстріл.
А не стати самому жертвою, як це було.
За розстріл таких істот Бог точно простив би.
Львів'янка   | 25.06.2009 14:26
Скільки потрібно НАС ще відстріляти, щоб ми стали на захист один одного?
Стрілець   | 25.06.2009 14:34
Львів'янка:
Скільки потрібно НАС ще відстріляти, щоб ми стали на захист один одного?
Зміни почнуться тоді, коли не витерплять хоч кілька окремих людей, які вже не будуть перейматися цими філософіями "скільки НАС", а просто захочуть пристрелити оскаженілого хижака. Самостійно пристрелити.
Коли знайдеться таких хоч кілька, що успішно пристрелять і успішно зникнуть, а буде тільки відомо, що ось цього скаженого пристрелили саме за скаженість – ось тоді всі зрозуміють, що лід рушив.
Народ буде мати приклад вирішення проблеми, а виродки дістануть страх.
Юрій Самсон   | 25.06.2009 14:41
З коментарів читачачів на "Українській правді":
"Банда Юлії Тимошенко (БЮТ).
Відрізана нога тепер мабуть буде прикрашати стіну над каміном в мисливському будиночку бютівця Лозинського, поряд із портретом Юлії Тимошенко та нагородами за знищення особливо небезпечного міжнародного терориста В. Олійника."
Львів'янка   | 25.06.2009 14:42
Стрілець
Народ буде мати приклад вирішення проблеми, а виродки дістануть страх.
Вони бояться, це точно, просто подивіться – де живуть, яку охорону тримають.
Людина яку обкрали, має страх сьогодення-тобто як прожити,
А в них СТРАХ, але і відчуття безкарності.
"Якщо пристрелять і зникнуть"- то це відбувається, але ці розбірки проходять між ними.
Вони чистять самі себе.
Потрібно заставити ЗЕМЛЮ жерти на колінах.
Селянин маючи клаптик землі, руками її перебирає. А ці потвори по родючих землях "джіпами" роз"їжджають.
Їм наша земля є полігоном для полювання за людиною.
Львів'янка   | 25.06.2009 14:45
Коли знайдеться таких хоч кілька, що успішно пристрелять і успішно зникнуть, а буде тільки відомо, що ось цього скаженого пристрелили саме за скаженість – ось тоді всі зрозуміють, що лід рушив.
Це повинні зробити органи безпеки.
Юрій Самсон   | 25.06.2009 14:46
Львів'янка:
Стрілець:
Безперечно, можливість виникнення такої ситуації взагалі не вкладається в голові! Безкарність породжує нові злочини. Отже, "бандитам тюрми" ми вже проходили. Що наразі запропонує ЮВТ з вірним Луценком? Де межа цього фарсу? Скільки ще трагедій потрібно, аби сколихнути народ?
Що ж, здається "наша Юля" вже остаточно втратила глузд. Точку неповернення пройдено. До омріяного президентства їй зась, але шкода тих людей, які стояли на майданах за цю владу, яка в результаті не просто чхати хотіла на "побажання виборців", а просто фізично відстрілює нас як собак. Не думав, що колись скажу таке, але – ГЕТЬ "ПОМАРАНЧЕВУ" ВЛАДУ!
Стрілець   | 25.06.2009 14:52
Львів'янка:
Стрілець

"Якщо пристрелять і зникнуть"- то це відбувається, але ці розбірки проходять між ними.
Доки це у них внутрішні розбірки – у них нема справжнього страху.
Справжній страх до них прийде тоді, коли їх почнуть стріляти люди, що ніяким боком не входять у їхнє середовище. Але яких вони скривдили. А таких у них багато-багато.
Причому ж не обов'язково це має бути кривда безпосередньо цій людині.
Хоч Лозинський безпосередньо мене не бив, мене кривдить сама наявність таких Лозинських. Бісить!
При такому "розширенні аудиторії" вже ніхто не "вирахує" месника.
Ось про який приклад і для яких людей я говорю.